Kupony rabatowe

Jak zrealizować kupon rabatowy?

Kupon rabatowy Pyszne.pl można wykorzystać tylko i wyłącznie w restauracjach oferujących płatność online. Kod rabatowy należy wpisać na końcu zamówienia, pod opcją płatności. Kwota Twojego zamówienia zostanie obniżona o wartość podanego kuponu. Pozostała kwota musi zostać opłacona za pomocą płatności online.

Kupon rabatowy jest do jednorazowego wykorzystania, nie łączy się z innymi promocjami oraz nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę). W pierwszej kolejności muszą zostać spełnione warunki restauracji. Jeśli wartość koszyka jest wyższa od wartości kuponu, należy opłacić różnicę ceny za pomocą płatności online.

Nie mogę zrealizować kuponu, co teraz?

Sprawdź warunki wykorzystania kuponu lub skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta pod adres e-mail kontakt@pyszne.pl. Nasza Obsługa Klienta jest dostępna codziennie w godzinach od 10:00 do 23:00. Prosimy o przesłanie swoich danych oraz kodu kuponu rabatowego.

Moje zamówienie z kuponem nie doszło do realizacji, jak odzyskać kupon?

Jeśli Twoje zamówienie opłacone przy użyciu kuponu nie zostało zrealizowane przez restaurację, kupon zostanie przywrócony 24 godziny po anulacji zamówienia. Informację o anulacji otrzymasz w wiadomości mailowej. Jeśli płatność online przy opłacaniu zamówienia wraz z rabatem nie powiodła się, kupon zostanie przywrócony po upływie 24 godzin od momentu próby dokonania zamówienia.

Ile kuponów rabatowych mogę wykorzystać przy zamówieniu?

Podczas jednego zamówienia możesz skorzystać tylko z jednego kuponu Pyszne.pl. Kupony rabatowe i zniżki nie łączą się z innymi promocjami. Kupon dla Nowego Klienta przysługuje tylko i wyłącznie nowym użytkownikom Pyszne.pl. Wykorzystując przy zamówieniu kupon rabatowy, do Twojego konta nie zostają przypisane punkty lojalnościowe oraz nie otrzymujesz pieczątki lojalnościowej.