Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów pizzę 24h w Warszawie, kiedy zechcesz! | Pyszne.pl

Pizza 24 h w Warszawie odpowiednia na każdy posiłek

Pizza „przywędrowała” do Polski okrężną drogą. Przez Stany Zjednoczone, gdzie włoscy imigranci otwierali swoje restauracje na początku XX wieku. Wkrótce okrągłe, wypiekane w piecu opalanym drewnem placki podbiły serca mieszkańców miast. Z kolei w XVIII-wiecznych Włoszech pizzę zajadały elity – wśród nich członkowie rodziny królewskiej. Od imienia królowej Małgorzaty Sabaudzkiej wywodzi się nazwa jej ulubionej margherity. Dziś pizzę w różnych wariantach smakowych zamówić można nawet w najmniejszych polskich miejscowościach. W samej Warszawie miejsc, gdzie zjesz pizzę nocą, znajduje się kilkadziesiąt. Przyjemnie jest siedzieć w knajpce na Starym Mieście, ale gdy miejsc brak...? Zamów pizzę z dostawą całodobową na Pyszne.pl!

Kolacja, którą zapamiętasz na długo? Pizza nocą

By zamówić pizzę w późnych godzinach wieczornych (bądź wczesnym rankiem), nie musisz sprawdzać godzin otwarcia wszystkich okolicznych pizzerii. W serwisie Pyszne.pl znajdziesz listę lokali, gotowych dostarczyć pizzę 24 h na dobę. Kto korzysta z takiej opcji? Studenci, którzy w trakcie domówki nabrali ochoty na późną kolację. Rodziny korzystające z uroków terenów zielonych: na pikniku, na działce czy w trakcie zawodów sportowych. Poza tym pomysłowi zamówienia pizzy, niezależnie od okoliczności, chętnie przyklaskują dzieci. Pizzę z dowozem przez całą dobę można zamówić nawet w Białołęce i na Bielanach. Włoskie restauracje wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, którzy wciąż wskazują pizzę jako ulubioną potrawę zamawianą z dostawą do domu.

Najlepszą pizzę z dowozem w Warszawie zamówisz przez internet

Jak zamówić pizzę 24 h/7 w Warszawie?

  • Wejdź na stronę internetową Pyszne.pl lub pobierz aplikację mobilną,
  • w oknie wyszukiwarki wpisz adres dostawy, np. Ochota, Warszawa,
  • ukaże się lista restauracji dostępnych w pobliżu, z panelu tagów u góry strony wybierz „Pizza”,
  • wybierz ulubione włoskie potrawy i zamów,
  • określ formę płatności i podaj adres dostawy.
  • Pozostaje tylko czekać na smakowity posiłek! Zamawiając na Pyszne.pl, możesz korzystać z prowadzonych przez warszawskie pizzerie programów lojalnościowych. Punkty za zamówienie odbierzesz na e-mail. Czy wiesz już, jaka jest najlepsza pizza w Warszawie? Pyszne.pl pomoże Ci w podjęciu decyzji: zamawiaj ją regularnie!