Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Pizza 24h w Szczecinie - którą wybierzesz? | Pyszne.pl

Szczecin, mimo że najdalej położone od Warszawy polskie miasto wojewódzkie, smakom reszty kraju jest wcale nieodległy. Restauracje w Szczecinie podają to, co Polacy lubią najbardziej: smakowitą pizzę, przyrządzaną na dziesiątki sposobów. Ów włoski przysmak dostępny jest na terenie całego miasta z dostawą całodobową – w razie gdyby zgłodnieli przyjaciele na domówce, studenci w akademiku i świeżo upieczeni rodzice, którzy pragną zjeść porządną kolację. Gdzie szukać szczecińskich restauracji, które dostarczają jedzenie z dowozem późną porą? Odwiedź Pyszne.pl, wpisz swój adres, a po kliknięciu przycisku Szukaj ukaże się lista lokali, które przyjmą zamówienie w aktualnym czasie.

Pizza 24h w Szczecinie. Wybierz ulubioną!

Pizza w Szczecinie smakuje nieco inaczej niż na południu kraju. Tam popularne są włoskie placki po góralsku, z dodatkiem kiełbasy, boczku, oscypka i żurawiny. Ze względu na sąsiedztwo słonej wody, szczecińskie lokale często serwują pizzę morską, z małżami, krewetkami, tuńczykiem i łososiem wędzonym. Oczywiście, w Szczecinie możesz zamówić każdy rodzaj pizzy, o jakim tylko zamarzysz. Od klasyków: margherity, capriciossy czy siciliany z anchois, oliwkami, kaparami i czosnkiem, po fantazje szefów kuchni, takie jak wegetariańska pizza ze szparagami czy hawajska z brzoskwinią i ananasem. Przez całą dobę możesz zamawiać zarówno z restauracji sieciowych (należą do nich m.in. Gruby Benek lub Da Grasso), jak i niezależnych lokali, które kuchnię włoską serwują w sposób wysublimowany.

Jak zamówić pizzę w Szczecinie przez internet?

W niektórych pizzeriach w Szczecinie zamówisz również kebab, sałatki i frytki z posypką. Na Pyszne.pl możesz przeglądać menu restauracji w Twojej okolicy, a następnie w wygodny sposób zamówić to, na co masz ochotę. Wystarczy, że w oknie wyszukiwarki na stronie głównej serwisu wpiszesz swój adres, np. Zatokowa, Szczecin, a ukaże się lista lokali, które dostarczają jedzenie w Twojej okolicy – nawet jeśli wybiła druga w nocy. By filtrować restauracje względem typu, wybieraj tagi z paska górnego, np. Pizza lub Kuchnia włoska. Masz ochotę na pizzę nocą w Szczecinie? Znajdziesz ją na Pyszne.pl. Zamów już teraz!