Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Pizza 24h w Rzeszowie - zamawiaj dniem i nocą | Pyszne.pl

Rzeszów to miasto, które śpi – od reguły są jednak pewne wyjątki. Studenci spotykający się w wynajętych kwaterach lub późną nocą przygotowujący się do kolokwium; artyści, którzy tworzą wieczorną porą; pracownicy trzeciej zmiany; wszystkie sowy i nocne marki. Kto nie śpi, nabiera apetytu, a na hasło Może zamówimy pizzę?, przytakuje ochoczo. Gdzie w Rzeszowie zamówisz pizzę w dostawie całodobowej? Wejdź na stronę Pyszne.pl i dowiedz się, które restauracje dostarczają pizzę 24 h na dobę!

Pizza 24 h w Rzeszowie – znajdź swoją ulubioną

Restauracje w Rzeszowie dostarczają pizzę z dowozem na terenie całego miasta, na Baranówce i na Staroniwie, na Pobitnie i Załężu. Niektóre z nich w kwestii menu wykazują się wyjątkową kreatywnością. Jedna z pizzerii swoje specjały prezentuje pod nazwami... geograficznymi, stąd spróbujemy w niej m.in. pizzy Kujawsko-Pomorskie czy nowozelandzkiej. Inna z kolei oferuje na dowóz takie przysmaki, jak Pizza Syrenka, Pizza Izaura czy Pizza PGR. Restauracje włoskie w Rzeszowie w ofercie całodobowej mają również inne potrawy. Gdzie pizza, tam i pasta: spaghetti bolognese lub carbonara, tagliatelle z kurczakiem i szpinakiem w sosie śmietanowym czy makaron z wędzonym łososiem. Niektóre lokale z pizzą serwują także kebab, frytki z posypką i popularne sałatki.

Jak zamówić w Rzeszowie pizzę nocą?

  1. Odwiedź stronę internetową Pyszne.pl lub pobierz aplikację mobilną serwisu.
  2. W oknie wyszukiwarki na stronie głównej wpisz swój adres, np. Witolda Świadka, Rzeszów.
  3. Z górnego paska wybierz tag Pizza, by na liście restauracji pozostały te, które serwują włoską potrawę.
  4. Zamów ulubioną pizzę, zapłać i czekaj na dostawę. Smacznego!
W serwisie w pierwszej kolejności wyświetlą się restauracje otwarte w aktualnym czasie, dlatego nawet jeśli zamawiasz pizzę o drugiej w nocy, nie musisz sprawdzać, czy w danym lokalu ktoś odbierze Twoje zamówienie. Masz ochotę na klasyczną margheritę a może na kebab na cienkim cieście? Sprawdź menu restauracji w Rzeszowie na Pyszne.pl i zamów to, co lubisz – niezależnie od pory dnia!