Wybierz swój językPolski

Zamów jedzenie online
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Twoja Pizza Center zaprasza do zamawiania online na wynos!

Pizza Center w centrum Poznania

Poznań jest jednym z największych miast Polski. Nie jest mu obcy wszechobecny pośpiech i permanentny brak czasu mieszkańców. Poznanianie mają codziennie do wykonania mnóstwo obowiązków w pracy, w szkole, w domu. Gdy brakuje im chwili na przyrządzenie obiadu dla siebie i dla rodziny chętnie sięgają po jedzenie na wynos. Lokali serwujących potrawy na wynos wciąż przybywa, ponieważ zapotrzebowanie na nie rośnie. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się pizzerie, ponieważ pizza days zdaje się być najchętniej zamawianym na wynos daniem w Polsce. Jedną z najlepszych pizzerii w Poznaniu jest niewątpliwie Pizza Center. Lokal Pizza Center mieści się przy alei Solidarności. Nie musimy jednak wybierać się do lokalu, żeby spróbować doskonałych dań serwowanych przez Pizza Center. Wystarczy zamówić potrawy do domu, do pracy, czy na uczelnię. Zamawiać pizzę możemy od dwunastej w południe do północy w weekendy, czyli w piątek i w sobotę, od dwunastej do dwudziestej trzeciej w tygodniu oraz od dwunastej do dwudziestej drugiej w niedzielę. Dowóz w przypadku większości zamówień jest gratis.

Niskie ceny i apetyczne zestawienia smakowe znajdziesz w Pizza center

Pizza Center to niskie ceny, profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim doskonały smak potraw. Pizza Center kusi także korzystnymi promocjami i rabatami. Do każdej pizzy sos dostaniemy gratis. Lojalni klienci, którzy okażą dziesięć kuponów z poprzednich zamówień, otrzymają pizzę za darmo. Przy zakupie powyżej czterdziestu dziewięciu złotych możemy dostać gratis butelkę 0,5 Pepsi. Choć zwykle zamawiamy pizzę na wynos, warto od czasu do czasu zjeść obiad w lokalu, otrzymamy wtedy dwadzieścia procent zniżki. Specjalny rabat obowiązuje także dla firm. Między godziną 12 a 15 w tygodniu w Pizza Center mamy happy hours. W tych godzinach możemy zamówić do biura dowolną ilość potraw, a otrzymamy każdą piętnaście procent taniej. Lunch w pracy w postaci pizzy to świetny sposób na integrację pracowników. Stawiamy pyszną pizzę z Pizza Center na środku stołu w kuchni lub w innym centralnym miejscu i każdy bierze sobie sam kawałek. Co więcej, do spożywania pizzy niepotrzebne są sztućce i naczynia, dlatego nie musimy się bać, że zrobimy bałagan we wspólnej kuchni. Biura coraz częściej zamawiają pizzę dla pracowników często właśnie z lokalu Pizza Center i organizują pizza days. Pizza days to wydarzenie coraz bardziej popularne nie tylko w firmach, ale także na przykład na uczelniach. Podczas pizza days każdy z pracowników może jeść za darmo pizzę, przy okazji jakiegoś innego wydarzenia. Pizza days sprawdzają się na przykład podczas szkoleń, konferencji, czy choćby w dniach, w których wdrażamy jakieś nowe technologie lub rozpoczynamy pracę nad nowym projektem. Zamówienie dla pracowników pizzy może załagodzić stres związany z wprowadzaniem zmian i nadać trochę luzu poważnym wydarzeniom. Pizza Center to prawie czterdzieści rodzajów pizzy, dlatego każdy bez problemu znajdzie w Pizza Center coś dla siebie. Są tu pizze dla amatorów tradycyjnej kuchni włoskiej ale także dla tych, którzy lubią połączenie smaków śródziemnomorskich z kuchnią polską, czy amerykańską. Są w menu Pizza Center specjalne propozycje dla osób będących na diecie odchudzającej lub praktykujących wegetarianizm. Są pizze z dużą ilością dodatków mięsa i kompozycje złożone wyłącznie z warzyw i grzybów lub kilku rodzajów sera. Poza znanymi wszędzie pizzami z serem, pieczarkami i szynką, są też dania bardziej egzotyczne i wyrafinowane.

Pizza Center to wiecej niż pizza

Pizza Center to oczywiście nie tylko pizza. To także pizza przez internet oraz Pizza Center oferuje także doskonałe sałatki z mięsem z kurczaka, warzywami i aromatycznymi sosami. W Pizza Center możemy zamówić pyszne przysmaki z kurczaka, które nazwane są w menu Pizza Center hot and spicy. Na większą imprezę warto zamówić kubełki Party Menu. Duży kubełek Pizza Center zawiera aż dziesięć kawałków kurczaka, dziesięć skrzydełek, dziesięć stripsów, dwie porcje frytek, dwa różne sosy oraz litr Pepsi. Warto spróbować też w Pizza Center pysznego kebabu i shaormy, przyrządzanych według oryginalnych tureckich przepisów. Oczywiście do każdego dania Pizza Center możemy zamówić pyszne i sycące napoje.