Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów pizzę 24 h/7 w Gdańsku już teraz | Pyszne.pl

Pizza w Gdańsku – szeroki wybór usatysfakcjonuje smakosza

W czasach, gdy statystyczna pizzeria ma w ofercie kilkadziesiąt wariantów włoskiego przysmaku, jedno się nie zmienia. Sekret pizzy wciąż tkwi w cieście. Grube lub cienkie, zawsze powinno być wykonane z najlepszej jakości mąki, wyrabiane w połączeniu z drożdżami i wodą, rozciągane ręcznie i pieczone w piecu opalanym drewnem. Jeśli chodzi o dodatki, obowiązuje pełna różnorodność. Klasyczne, ułożone na margericie, to: pomidory, mozzarella, oliwa i bazylia. Na wierzchu placka często spotyka się również szynkę (np. parmeńską), kukurydzę, oliwki, pieczarki, ananasa, niekiedy owoce morza, a w wersji typowo polskiej groszek i kiełbasę. W ofercie niektórych restauracji znajdziesz pizze wegańskie lub na cieście bezglutenowym.

Dostawa całodobowa pizzy w każdej dzielnicy Gdańska

Pizza 24 h w Gdańsku spełnia standardy jakości, a przy tym dostępna jest o każdej porze dnia i nocy. Skąd dowiesz się, które pizzerie są otwarte, gdy w późnych godzinach nocnych nabierzesz ochoty na ulubioną potrawę z Italii? Gdy w serwisie Pyszne.pl podasz adres dostawy, ukaże się lista włoskich restauracji, które w krótkim czasie dostarczą pizzę nocą wprost do Twoich drzwi. Kiedy jest dobry moment na zamówienie pizzy z dowozem w Gdańsku?

  • Gdy planujesz niedzielny obiad dla rodziny. Najmłodsi (i nie tylko) przyjmą ten pomysł z entuzjazmem,
  • na urodzinowe spotkanie w towarzystwie przyjaciół,
  • na piknik i na mecz, gdy aktywność na świeżym powietrzu wzmaga apetyt.
  • Jak zamówić pizzę z dowozem w Gdańsku?

    Oczywiście przez internet – to najprostszy i najszybszy sposób. Pizzę 24 h znajdziesz w ofercie gdańskich restauracji, dostępnych w serwisie Pyszne.pl. Jak zamówić? Wejdź na stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację na urządzenia mobilne, a system w prosty sposób poprowadzi Cię przez proces zamówienia. Pizzę z dostawą całodobową w Gdańsku możesz również zamówić przez wyszukiwanie głosowe w smartfonie. Uruchom asystenta Google, po czym wypowiedz komendę „Pizza Pyszne.pl Gdańsk”, a w Twojej wyszukiwarce pojawi się odnośnik do listy włoskich restauracji w Gdańsku, z których zamówisz na Pyszne.pl. Czy to we Wrzeszczu, czy na Oliwie, w całym Gdańsku możesz zjeść pizzę nocą. Skorzystaj z tej kuszącej propozycji i zaplanuj wieczór z Pyszne.pl!