Zrównoważony rozwój = jedno danie na raz

Vegan + January = Veganuary

Black Friday 2021: oszczędź nawet do 70%

Jak poprawić sposób dostawy posiłków?

Jeszcze więcej zamówień i przychodów z Takeaway Pay Card

Przygotuj się na zimowy ruch

Pokaż wszystkie posty

Wywiad

Rozmowa z Andre ten Wolde

Przez dwanaście długich lat Andre ten Wolde zarządzał restauracjami Domino’s Pizza w Holandii i Belgii. W ubiegłym roku został dyrektorem operacyjnym Domino’s w Europie. Mieliśmy okazję porozmawiać z nim podczas jednego z nielicznych dni, w których jest „w domu”, czyli w Holandii.

„Takeaway.com to dla nas ważny kanał sprzedaży.”


Domino’s bardzo skupia się na szybkich dostawach. Jakie ma to znaczenie dla sukcesu firmy?
„Jakość pizzy jest i pozostaje najważniejsza, jednak czas dostawy absolutnie nie jest tutaj bez znaczenia. Im krócej pizza jest w drodze, tym jest smaczniejsza. Chodzi więc nie tyle o to, aby klient dostał pizzę bardzo szybko, ale aby dostarczony posiłek był smaczny.”

Czy podczas przygotowywania waszej pizzy można jeszcze zaoszczędzić gdzieś na czasie? Czytaj dalej

Podkręć Swoj Biznes

Zwiększ liczbę zamówień z TopRank

Czy wiesz, że możesz szybko i łatwo poprawić swoją pozycję na Pyszne.pl? TopRank to idealne rozwiązanie do promocji Twojej restauracji i zwiększenia zamówień.

Co to jest TopRank?
Twoja pozycja w naszym serwisie opiera się na wielu czynnikach, w tym na odległości od klientów, a także na Twoich ogólnych wynikach, takich jak liczba zamówień i jakość opinii.

Im bardziej wyróżniasz się w tych obszarach, tym wyżej pojawiasz się w wynikach wyszukiwania. Może się jednak okazać, że tak nie jest i możesz pojawić się niżej niż byś chciał.

TopRank to narzędzie reklamowe, które natychmiastowo podnosi pozycję Twojej restauracji w serwisie. Pamiętaj, że na stronie TopRank kalkulator pokazuje Twoją pozycję na podstawie adresu Twojej restauracji

Czytaj dalej