Wybierz swój językPolski

Zamów jedzenie online
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Outside caterers pomogą w organizacji imprezy! Zamów online!

Co to takiego catering?

Catering czy często używane pojęcie catering to kompleksowa usługa gastronomiczna prowadzona zarówno dla kilkuosobowych spotkań firmowych, szkoleń, konferencji, kongresów jak i przyjęć prywatnych, imprez, festiwali itd. Usługa zewnętrzna dla firm oraz osób prywatnych nazywana jest outside caterers lub catering in. Najważniejszym aspektem udanego cateringu jest dobranie odpowiedniego menu, zatrudnienie profesjonalnej obsługi oraz wystrój wnętrza i nakrycie stołów. Personel pracujący w firmach outside caterers musi być specjalnie wyszkolony, tak aby i gospodarz i goście byli zadowoleni z usługi.

Bogate menu potraw w outside caterers

Outside caterers swoją usługę dostosowują do indywidualnych potrzeb oraz okazji. Dania są dobierane w zależności od upodobań zamawiającego jak i pory roku. Zimą będą popularne dania z dziczyzny, zupy i ciepłe przekąski, natomiast latem dania grillowane i sałatki lub usługę order pizza . Outside caterers powiedzą nam jak oraz pomogą udekorować salę w zależności od okazji. Oprócz profesjonalnej obsługi bankietów, outside caterers zajmują się organizacją kameralnych imprez. Usługi outside caterers to przede wszystkim: spotkania służbowe, sympozja, konferencje, obiady biznesowe, uroczyste spotkania, dowóz posiłków do miejsc pracy czy domów prywatnych, koktajle, przerwy kawowe, bufety, przyjęcia weselne, chrzciny, urodziny, imprezy dla szkół, imprezy tematyczne. Można by wymieniać w nieskończoność. Czym różni się normalny catering od outside caterers? Przede wszystkim tym, że outside caterers to przede wszystkim usługa zewnętrzna, w której wynajmujemy firmę cateringową. Zwykły catering może być prowadzany na terenie szpitala, szkoły, w pracy, bez konieczności zatrudniania innej firmy zewnętrznej, która tą usługę wykona. Na przykład szpitale mają swój prywatny catering dla pacjentów w zakresie żywienia. Tworzony jadłospis dla chorych musi uwzględniać wszystkie wytyczne co zaleconej diety. Ten rodzaj cateringu nazywany jest cateringiem kontraktowym prowadzonym głównie dla placówek medycznych i oświatowych jak szkoły, przedszkola itp. Usługa mobile caterers będzie się bardziej zaliczała do cateringu koncesyjnego, czyli cateringu dla klientów indywidualnych oraz firm.

Konkurencja, a nowoczesność outside caterers

Outside caterers muszą liczyć się z tym, że konkurencja jest bardzo duża, więc aby pozostać na rynku muszą nieustannie unowocześniać menu i dbać o to, aby personel był profesjonalnie wyszkolony. Podstawowym certyfikatem jaki muszą zdobyć outside caterers jest certyfikat jakości HACCP, czyli Analizy Zagrożeń oraz Krytycznych Punktów Kontroli. Ponieważ jest uznawany w całej Unii Europejskiej, jego posiadanie jest bardzo ważnym elementem przy otwieraniu biznesu outside caterers. Dobrze też pamiętać o opakowania na wynos W firmach cateringowych z długoletnim doświadczeniem personel posługuje się kilkoma językami. Przydaje się to z pewnością przy korzystaniu z usług outside caterers na spotkania, konferencje czy bankiety z klientem zagranicznym. Firmy cateringowe o wysokiej renomie często obsługują szeroką i bardzo zróżnicowaną klientelę. Outside caterers mogą świadczyć usługi dla banków, kancelarii adwokackich, uczelni, firm szkoleniowych, firm farmaceutycznych, podczas kongresów oraz klientów indywidualnych, a także skorzystać z usługi online pizza . Outside caterers przygotowują swoje dania w trosce o wegetarian, wegan i innych dietetyków. Przygotowując ofertę dla klienta zawsze pytają o zalecenia dietetyczne gości. Dla osób z celiakią oferowane są pyszne wyroby bezglutenowe. Dzięki outside caterers nie musimy się martwić o wystrój wnętrza czy przystrojenie stołu.

Profesjonalne usługi outside caterers

Outside caterers są gotowi do pracy w każdych warunkach, potrafią wspaniale organizować czas i działać pod jego czasu. Każde powierzone zadanie jest wykonywane z ogromnym zaangażowaniem. Firmy typu outside caterers dbają o to, aby potrawy były przygotowane z najświeższych produktów, smak był niezapomniany, a wygląd tradycyjny lub oryginalny ( w zależności od usługi), przede wszystkim estetyczny. Czym powinna się kierować firma outside caterers? Jest kilka takich podstawowych cech: wyśmienita kuchnia, przestrzeganie higieny i zdrowych zasad kulinarnych, sympatyczna i profesjonalna obsługa, stała współpraca z organizatorem. Firma cateringowa katering kitchen powinna na bieżąco informować zleceniobiorcę jak będzie przebiegać realizacja zamówienia, aby produkt został przygotowany z najwyższą jakością i w pełni zadowolił klienta. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji, jak np. zmiana pogody, outside caterers zaproponują nam alternatywne rozwiązania. Firmy cateringowe chętnie oferują wypożyczanie sprzętu na przyjęcia. Oprócz stołów, krzeseł, termosów, sztućców, serwetek, zastawy, obrusów, można nawet wypożyczyć fontannę czekoladową z podświetlanym podestem, instrukcją obsługi i przygotowania oraz 5 kg czekolady (deserowej, białej, mlecznej).