Wybierz swój językPolski

Zamów jedzenie online
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Opakowania na wynos - zamów dobrze zapakowane jedzenie!

Opakowania na wynos są nieodzowną częścią przy dowozie jedzenia na wynos

Opakowania na wynos obejmują produkty przeznaczone dla barów szybkiej obsługi, restauracji, pizzerii, sushi oraz punktów gastronomicznych, które w swojej ofercie proponują możliwość zamawiania dań na wynos oraz dowóz do domu lub biura klienta na przykład zamawiając online pizza .

Każda placówka gastronomiczna typu fast food zapewnia zapakowanie dań na wynos. Każda szanująca się restauracja oferuje zapakowanie swoich dań na wynos, wiedzą to zwłaszcza pracownicy biur korzystający z usługi office catering nawet jeśli nie prowadzi dowozu. W branży gastronomicznej niezbędne są opakowania na wynos. Każdy, kto ma ochotę zabrać nieskończone jedzenie do domu, które nie był w stanie zjeść w restauracji, może poprosić o opakowania na wynos. Obsługa nie powinna odmówić takiej opcji. Jedzenie w ekskluzywnej restauracji powinno być zapakowane także elegancko. Możemy być pewni, że taki klient jeszcze do nas wróci, a co ważniejsze, poleci naszą restaurację. Opakowania na wynos obejmują: pudełka tekturowe, papierowe torebki na frytki, hamburgery, kebaby, hot-dogi, czy na kurczaki z rożna. Opakowania na wynos obejmują produkty przeznaczone dla barów szybkiej obsługi, restauracji oraz wszelkich lokali gastronomicznych, które oferują dania typu fast food, na wynos, z dowozem.

Jedzenie na wynos

Najpopularniejszym jedzeniem na wynos są: pizza dla przykładu Mr Pizza , dania kuchni chińskiej, sushi, tradycyjna kuchnia polska, meksykańska, indyjska, a także fast food: hamurbery, frytki, nuggetsy, skrzydełka kurczaka. Opakowania na wynos powinny być trwałe, nienasiąkające tłuszczem, a najlepiej ekologiczne.

Solidne opakowania

Opakowania na wynos powinny być bezpieczne, nie zawierać sztucznych barwników, zszywek i kleju (ochrona jeśli znajdą się w rękach dziecka). Najlepsze opakowania na wynos powinny być wykonane z papieru zabezpieczonego przed przesiąkaniem wody i tłuszczu.

Opakowania na wynos, dostępne na rynku, to papierowe opakowania i torebki typu Hotpack, przeznaczone dla potraw chińskich oraz makaronów typu noodle. Opakowania te gwarantują utrzymanie właściwej temperatury do spożycia potrawy. Zamawiając jedzenie na wynos często boimy się, że może wystygnąć w drodze, zanim trafi do naszego biura czy domu. Jeśli chodzi o zamawianie opakowania na wynos dla punktów gastronomicznych, to Hotpack oferuje arkusze do samodzielnego złożenia. Wpływa to na optymalizację kosztów transportu i składania. Opakowania na wynos oraz kawa na wynos Hotpack są niezwykle łatwe do składania dzięki zapięciom, co pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Wyróżnij się, podając jedzenie z własnym logo dzięki opakowania na wynos typu Hotpack. Opakowania na wynos powinny być oryginalne i estetyczne. Podnosi to standard serwowania potraw, przyciąga uwagę klienta. Firmy oferujące opakowania na wynos dają możliwość zamieszczanie reklam, logo firm, informacji promocyjnych itp. Jedząc pizzę, czy każde inne jedzenie na wynos lub z możliwością dowozu, możemy zobaczyć na opakowaniu reklamę i ofertę danej firmy. Niekoniecznie musi to być reklama firmy, z której pochodzi jedzenie.

Estetyczne oraz ekologiczne opakowania kluczem do sukcesu!

Jeśli punkt gastronomiczny odnosi sukces, może sobie pozwolić na reklamowanie innych biznesów, niekoniecznie związanych z jedzeniem i zarabiać na tym dodatkowe pieniądze tak jak comida rapida. Kolorowe i estetycznie wykonane opakowania na wynos zostaną szybko zauważone przez klientów. Będzie to miało bezpośredni wpływ na dynamiczny wzrost sprzedaży oraz budowanie bazy klientów. Nikt z nas nie lubi, jeśli opakowania na wynos przesiąkają tłuszczem czy jakimś płynem. Szczególnie jeśli jemy w drodze! Mniej to nam na pewno przeszkadza, jeśli jesteśmy w domu. Niektórych może jednak to razić, jeśli opakowania na wynos są wytłuszczone i rozpadają się. Możemy być pewni, że taka osoba prawdopodobnie już nigdy nie zamówi jedzenia na wynos z tej firmy. Świetną okazją do umieszczania reklamy, ulotek, haseł promocyjnych, są opakowania na wynos, np. tekturowe pudełka na wynos.

Ekologia jest od kilku lat na topie. Coraz więcej firm stara się, aby w ich placówce działała społeczna odpowiedzialność biznesu. Nowoczesne punkty gastronomiczne dbają, aby opakowania na wynos były ekologiczne, najlepiej jeśli wykonane z makulatury. Tak więc, w każdym aspekcie naszego życia możemy wpłynąć na ochronę środowiska dzięki woda w domu! Nieważne czy są to torebki papierowe na frytki, kurczaki, hamburgery, zapiekanki, sushi, pizzę itd., opakowania na wynos powinny być ekologiczne i bezpieczne. Zawsze estetyczne i przykuwające uwagę klienta.