Wybierz swój językPolski

Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Online jedzenie na telefon - zamów w aplikacji pyszne.pl!

Online jedzenie na telefon - nowoczesna aplikacja mobilna dla łasuchów

Online jedzenie na telefon to wyjątkowo prosty i przyjemny sposób zaspokojenia swojego apetytu na coś pysznego. Wystarczy telefon komórkowy i zainstalowana aplikacja mobilna pyszne.pl, aby cieszyć się online jedzeniem na telefon. Usługa działa w kilkunastu miastach na terenie Polski i pozwala korzystać z możliwości zamawiania jedzenia na dowóz do domu, do biura lub pod inny, dowolnie wskazany adres za pomocą kilku prostych kroków. Zamówione przez aplikację jedzenie na wynos przyjeżdża świeże, wspaniale podane i z gwarancją stuprocentowej satysfakcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o lekką surówkę dla osób będących na diecie czy solidny dwudaniowy obiad dla prawdziwego łakomczucha - w ten sposób można zamówić niemal każdą wymarzoną potrawę. W grę wchodzi zarówno tradycyjna kuchnia polska, jak i przysmaki przygotowane przez mistrzów kuchni egzotycznej:

  • japońskiej
  • indyjskiej
  • tajskiej
  • chińskiej

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Szybki i łatwy sposób na nagły atak apetytu - online jedzenie na telefon

Jeżeli komuś zamarzy się możliwość zamawiania online jedzenia na telefon, to aplikacja pyszne.pl będzie idealnym rozwiązaniem. Obsługa jej jest bardzo łatwa i intuicyjna, więc z zamówieniem ulubionej potrawy nikt nie będzie miał najmniejszego problemu. Pierwszym krokiem jest wybór adresu. Po ukazaniu się listy dostępnych w okolicy sprawdzonych lokali należny wybrać z ich menu restauracji upatrzoną potrawę:

  • pizze
  • dania mięsne
  • dania z kuchni wegetariańskiej

Dostępnych jest mnóstwo przysmaków z modnej i cieszącej się ogromnym uznaniem w naszym kraju kuchni włoskiej lub jakiś egzotyczny smakołyk dla wyrafinowanych smakoszy, na przykład sushi. Potem dokonuje się płatności za pomocą karty lub poprzez jeden z systemów płatności internetowych (PayPal lub Payu) i już! Zamówienie z pyszne.pl z online jedzeniem na telefon już jedzie. Zapłacić można również podczas odbioru zamówienia - gotówką. Z tego sposobu korzystają dziś osoby, które nie mają czasu na chodzenie po restauracjach i pizzeriach, a chcą przekąsić coś pysznego - tam gdzie akurat przebywają i najlepiej natychmiast.