Punkty lojalnościowe

Czym są punkty lojalnościowe?

Otrzymujesz 10 punktów lojalnościowych za zamówienia złożone przez stronę internetową albo 15 punktów lojalnościowych za każde zamówienie złożone przez aplikację mobilną. Jak tylko uzbierasz wystarczającą ilość punktów, możesz wymienić je na atrakcyjne rabaty od naszych partnerów lub kupon na zamówienie jedzenia na Pyszne.pl.

Punkty lojalnościowe za złożone zamówienie są przypisane do Twojego konta. Aby zbierać punkty lojalnościowe na Pyszne.pl, musisz mieć założone konto. Punkty lojalnościowe zostaną przypisane do Twojego konta w przeciągu 24 godzin.

WAŻNE: Punkty lojalnościowe nie łączą się z innymi kuponami / zniżkami. Punkty otrzymujesz za zamówienie tylko wtedy, jeśli nie korzystasz z żadnych kuponów bądź rabatów.

Jak wykorzystać punkty lojalnościowe?

W Strefie Premium możesz wybrać atrakcyjne rabaty, na które możesz wymienić uzbierane punkty lojalnościowe.
Przy każdym rabacie możesz zobaczyć, ile potrzebujesz punktów i czy została już uzbierana wystarczająca ilość. Jeśli zalogujesz się na swoje konto, również możesz sprawdzić, ile zostało już uzbieranych punktów.

Punkty lojalnościowe możesz wymienić tylko jednorazowo na jeden z rabatów dostępnych w Strefie Premium. Promocje nie łączą się, rabatów nie można sumować. Warunki realizacji kuponów ustala każdy partner indywidualnie.