Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Obiad domowy w Rzeszowie - zamów przez internet | Pyszne.pl

W Rzeszowie można zjeść uczciwie. Co to znaczy? Jedzenie jest dobre, a porcje spore. W stolicy Podkarpacia zamówisz z dowozem pizzę bądź kebab (mówi się nawet, że podają tu najlepszy kebab w Polsce), jednak według wielu najlepszy obiad to ten domowy. Co w sytuacji, gdy pracujesz do późna, zapomnisz kupić kilku składników lub gotowanie jest Ci po prostu nie w smak? Obiad na szybko możesz zamówić przez internet, nawet wracając do domu komunikacją miejską – wystarczy smartfon i dostęp do internetu. Na Pyszne.pl znajdziesz przegląd rzeszowskich restauracji, serwujących smakowite obiady domowe: zaczynając od tradycyjnego rosołu z makaronem, poprzez schabowego, mielonego czy de vollaile'a z dodatkami, na gołąbkach w sosie pomidorowym kończąc. Chcesz przypomnieć sobie smak dzieciństwa? Odwiedź Pyszne.pl już teraz!

Obiady domowe w Rzeszowie – kuchnia polska, kuchnia ukraińska

W naszym kraju do jedzenia zup zawsze przywiązywano dużą wagę, co odzwierciedla mapa gastronomii polskich miast. Również w Rzeszowie znajdziesz restauracje, w których pierwsze skrzypce grają aromatyczne, pożywne, nietuzinkowe zupy. Masz ochotę na pomidorową zupę meksykańską z dodatkiem mięsa wołowo-wieprzowego i warzywami: fasolą, kukurydzą, marchwią i ziemniakami? A może smakuje Ci wegańskie curry z mlekiem kokosowym, z ziemniakami, dynią i jarmużem? Wybór dań w rzeszowskich restauracjach jest ogromny, a obiad „domowy” nie zawsze musi oznaczać „tradycyjny”. Na Pyszne.pl znajdziesz również ofertę restauracji kuchni ukraińskiej, serwujących barszcz lwowski z pamuszkami czosnkowymi, flaczki galicyjskie lub blińczyki z kawiorem. To świetny sposób, by spróbować nowości w kuchni, a jednocześnie zapewnić sobie pożywny obiad w pracy.

Dlaczego warto zamówić obiad z dostawą?

Z Pyszne.pl pojęcie „obiad na szybko” nabiera nowego znaczenia. Zamówienie posiłku przez stronę internetową lub aplikację mobilną to kwestia kilku minut – dodatkowo wiąże się z licznymi profitami. Zamawiając na Pyszne.pl zbierasz punkty, które możesz wymienić na zniżki do sklepów internetowych Partnerów Serwisu. Ponadto możesz wziąć udział w programach lojalnościowych, prowadzonych przez niektóre rzeszowskie restauracje. Chcesz zjeść zdrowo, pożywnie i smacznie? Odwiedź Pyszne.pl w poszukiwaniu najlepszych domowych smaków!