Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów online smaczne obiady domowe w Olsztynie | Pyszne.pl

Dlaczego warto zamawiać obiady domowe z dowozem, przebywając w Olsztynie jako turysta? Po pierwsze, jedzenie na dowóz pozwala nie przerywać relaksującego pobytu na łonie natury: schabowym z zasmażaną kapustą i ziemniaczkami możesz cieszyć się na kocu nad brzegiem Jeziora Ukiel. Po drugie, wiele olsztyńskich restauracji w ofercie obiadów domowych proponuje potrawy regionalne. Dzięki temu w zaciszu kwatery poznasz smak kołdunów z mięsem wołowym w rosole, zupy szczawiowej z ziemniakami i z jajkiem, a także bigosu z młodej kapusty. Jedna z pierogarni w Olsztynie dostarcza nawet rozmaite pierogi regionalne, m.in. z sandaczem, ziemniakami i kapustą kiszoną lub z białą kiełbasą, jajkiem i chrzanem.

W pracy trzeba zjeść choćby obiad na szybko

W ciągu dnia trzeba zjeść przynajmniej jeden sycący, pożywny posiłek. Dla niektórych Olsztynian będzie to kebab, dla innych obiad domowy. Tradycyjny polski obiad składa się z zupy i drugiego dania, niekoniecznie mięsnego (mogą być to np. pierogi ruskie lub naleśniki z twarogiem i słodką śmietanką). Masz apetyt na obiad jak u mamy? Zamów go odpowiednio wcześniej, by dotarł na Twoją przerwę w pracy. Nieważne, czy biuro lub fabryka mieści się na Osiedlu Kormoran, Osiedlu Mazurskim czy w bliższej okolicy olsztyńskich jezior – w każdej części miasta zamówisz z dostawą pyszny dwudaniowy obiad, a nierzadko również deser. Obiady domowe często zamawiają również rodziny. W weekend wolą oddać się przyjemnościom, a zdrowy i pożywny obiad jest dla nich kolejną okazją do wspólnego spędzania czasu.

Jak zamawiać obiady domowe w Olsztynie z dostawą?

  1. Odwiedź stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację na urządzenia mobilne.
  2. W okno wyszukiwarki wpisz swój adres, np. Partyzantów, Olsztyn.
  3. Filtruj listę restauracji, z paska tagów wybierając „Polska”.
  4. Wybierz dania, na które masz ochotę oraz formę płatności.
  5. Zamów i czekaj na dostawę!
Zamawiając na Pyszne.pl, możesz wziąć udział w programach lojalnościowych, prowadzonych przez niektóre olsztyńskie restauracje. Przyznawane przez nie punkty za zamówienia odbierzesz w wiadomości e-mail. Zamów obiady domowy w Olsztynie na Pyszne.pl!