Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Obiady domowe w Kielcach - jak w domu rodzinnym | Pyszne.pl

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego i baza wypadowa dla wędrujących po Górach Świętokrzyskich. Co oznacza, że znajdziesz tu setki możliwości, by dobrze zjeść! Również w domu, gdy nie masz czasu ani chęci na gotowanie, a także na kwaterze, jeśli zwiedzasz ten region. Jaki posiłek jest smaczniejszy i bardziej pożywny niż obiad domowy? Restauracje w Kielcach oferują z dostawą tzw. zestawy dnia, na które składają się zupy i drugie dania. To zazwyczaj potrawy kuchni polskiej, od lat gotowane przez nasze mamy i babcie. Z dowozem możesz zamówić także regionalne dania, np. przysmak świętokrzyski. To przekładany placek ziemniaczany z boczkiem, serem, sztuką mięsa i sosem pieczarkowym, podawany z zestawem surówek.

Obiady domowe w Kielcach to poezja tradycyjnego smaku

Nieważne, czy jesteś w mieszkaniu na Baranówku, czy odwiedzasz znajomych na Barwinku – wszędzie w Kielcach możesz zjeść obiad na szybko, nie opuszczając aktualnego miejsca pobytu. Obiad domowy zjesz również w plenerze, w jednym z wielu kieleckich parków – na kocu, wśród śpiewu ptaków. Czy będzie to rosół, czy może pizza lub chińskie jedzenie. Jakie obiady domowe najchętniej zamawiają kielczanie? Powodzeniem cieszą się pierogi ruskie, z kapustą i z grzybami, z jagodami, a także podawane w wielu innych wariacjach: pierogi meksykańskie, ze szpinakiem lub z soczewicą. Wśród mieszkańców miasta położonego nad Silnicą popularne są również placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym lub szpinakowym, jak również z serem wędzonym i żurawiną, łososiem i sosem pomidorowym czy zapiekane z serem i pomidorami. Czy wybór dzisiejszego obiadu nie będzie trudny?

Jedzenie z dostawą w Kielcach na Pyszne.pl

Przeglądaj menu pobliskich restauracji na Pyszne.pl. A jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, zapoznaj się z opiniami pozostawionymi przez użytkowników serwisu. Dotyczą one smaku potraw, realnego czasu dostawy i jakości obsługi w danym lokalu. Jak zamówić obiad domowy z dostawą w Kielcach? W bardzo prosty sposób! Odwiedź stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację na urządzenia mobilne, wpisz swój adres, a następnie wybierz ulubione potrawy. Zamów, zapłać i gotowe! Na własnym podniebieniu przekonaj się, że obiady domowe Kielcach smakują jak te w rodzinnym domu.