Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Obiady domowe w Gdańsku - zdrowe i pożywne | Pyszne.pl

Według niektórych gdańskich smakoszy kamienny Posejdon stojący na fontannie, w ręku dzierży nie trójząb, a widelec. Mierzy nim zapewne w dania kuchni polskiej, których można skosztować na najczęściej uczęszczanych ulicach Gdańska – bądź w dowolnej lokalizacji na terenie miasta, jako że potrawy dostępne są z dowozem. Obiady domowe w Gdańsku to przede wszystkim klasyka kuchni polskiej (rosół lub żurek, schabowy z zasmażaną kapustą bądź pierogi), ale i dania pod szyldem „obiad na szybko". To panierowana pierś z kurczaka podawana ze świeżą surówką i domowymi frytkami, to warzywa z patelni z boczkiem i z kiełbasą, ale i dostępna w menu jednej z gdańskich restauracji pizza Polak – z mozarellą, szynką w paskach, pieczarkami, papryką i cebulą. Jak tu nie nabrać apetytu?

Obiady domowe w Gdańsku: na co masz ochotę?

W serwisie Pyszne.pl przeglądaj menu gdańskich restauracji w poszukiwaniu dzisiejszego obiadu. Zjesz go w pracy czy w domu, z najbliższymi? Jeśli czeka Cię szybki lunch w przerwie, zdecyduj się na kebab. Restauracje z kuchnią turecką w Gdańsku dostarczają go w rozmaitych wariantach, od Oruni po Jelitkowo. Możecie również, wspólnie z kolegami i koleżankami z działu, zamówić pizzę, która doda Wam energii na dalszą część dnia. Restauracje w Gdańsku często proponują obiady domowe w formie zestawów dnia. To codziennie inne do wyboru zupy i drugie danie, przygotowywane według tradycyjnych polskich przepisów.

Jak zamówić jedzenie z dostawą w Gdańsku?

Obiady domowe w Gdańsku zamówisz już w drodze z pracy – wystarczy, że pobierzesz aplikację Pyszne.pl. Nie wiesz, na jaki obiad domowy się zdecydować? Przeglądaj opinie pozostawione przez użytkowników serwisu. Rekomendacje dotyczą smaku potraw, faktycznego czasu dostawy i jakości obsługi w poszczególnych gdańskich restauracjach. Zamawiając na Pyszne.pl, zbierasz punkty, które możesz wymienić na zniżki w sklepach internetowych Partnerów Serwisu. Możesz również wziąć udział w programach lojalnościowych, prowadzonych przez niektóre lokale. Rodzina przyjeżdża do Gdańska, by Cię odwiedzić? A może chcesz jeść zdrowo i pożywnie na co dzień? Odwiedź Pyszne.pl i zamów obiad na dziś!