Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Obiady domowe w Bydgoszczy smakują najlepiej | Pyszne.pl

W Bydgoszczy przyjemnie się mieszka. To największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego, położone w miejscu, gdzie Wisła w charakterystyczny sposób skręca w prawą stronę. Otoczone ze wszystkich stron lasami, oferuje przybyszom i mieszkańcom o wiele więcej niż tylko bezpieczne schronienie. To prawdziwe królestwo smaków, a obiady domowe w Bydgoszczy przypominają te, które mama lub babcia podawała w rodzinnym domu. Smakowite potrawy dostępne są również na dowóz, od okolic Myślęcinka po Szwederowo i dalej na południe miasta. Chcesz zjeść zdrowy i pożywny obiad w pracy? A może nie masz czasu na gotowanie i szukasz opcji wyżywienia dla Twojej rodziny? Odwiedź Pyszne.pl i przeglądaj menu bydgoskich restauracji, które dostarczają jedzenie w Twojej okolicy!

Obiady domowe w Bydgoszczy: co możesz zjeść?

Restauracje z kuchnią polską w Bydgoszczy często oferują z dowozem tzw. zestawy dnia, na które składa się zupa i drugie danie. To zazwyczaj propozycje z kuchni polskiej, przyrządzone według tradycyjnych przepisów. Do rosołu, pomidorowej i żurku dołączają jednak smaki nowe (np. serowa z makaronem, rosół królewski) lub na polskich stołach nieco zapomniane (jak botwinka czy szczawiowa z jajkiem). Klienci bydgoskich lokali z dostawą chętnie zamawiają schabowego w rozmiarze XXL, podawanego w towarzystwie ziemniaków i zasmażanej kapusty. Powodzeniem cieszą się również różnego rodzaju pierogi, gołąbki bądź pulpety. Również weganie w wyborze obiadów domowych znajdą coś dla siebie. Przykład? Spaghetti veganese, podawane z tradycyjnym sosem bolońskim z mielonymi orzechami włoskimi i kalafiorem.

Obiad na szybko zamów szybko!

W przerwie w pracy możesz oczywiście zamówić kebab – obiad domowy nie dla każdego oznacza to samo. Jak zamówić? Odwiedź stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację na urządzenia mobilne, a dalsze kroki będą dla Ciebie jasne. Zapłać, jak Ci wygodnie (kartą lub gotówką) i czekaj na zamówienie. Nie wiesz, na co się zdecydować? Przeglądaj opinie użytkowników serwisu i dowiedz się, jaki jest czas oczekiwania i smak potraw, podawanych przez poszczególne restauracje. Masz ochotę na obiad domowy w Bydgoszczy? Odwiedź Pyszne.pl i sprawdź, dokąd zaprowadzi Cię podniebienie!