Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Niedziele handlowe i niehandlowe 2021 [kalendarz] - Pyszne.pl

Zakaz handlu w niedziele nie obejmuje zamawiania jedzenia online! Dzięki Pyszne.pl, ponad 9500 restauracji dostępnych jest każdego dnia na wyciągnięcie ręki. Po prostu wybierz dania, na które masz ochotę, wygodną formę płatności, a nawet godzinę dostawy! Niezależnie od tego, kiedy i gdzie nas potrzebujesz, zamawianie jedzenia nigdy jeszcze nie było tak proste.

Niedziele handlowe w 2021 - lista

  • 31 stycznia
  • 28 marca
  • 25 kwietnia
  • 27 czerwca
  • 29 sierpnia
  • 12 grudnia
  • 19 grudnia

Pozostałe niedziele w roku to niedziele z zakazdem handlu (niehandlowe)

Niedziele niehandlowe 2021

Pobierz kalendarz niedziel niehandlowych na rok 2021

Nie masz pewności, kiedy wypada kolejna niedziela niehandlowa i nie chcesz za każdym razem sprawdzać tego w internecie? Pobierz wygodną wersję kalendarza do druku.

W Ustawie z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre dni opisano szczegółowo, że od dnia 1 stycznia 2021 do 31 grudnia 2021 zakaz nie obowiązuje w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, o ile nie przypada w nią święto. Dodatkowo spod zakazu handlu w 2021 wyłączone są:

  • dwie niedziele poprzedzające święta Bożego Narodzenia (12 i 19 grudnia 2021)
  • niedziela bezpośrednio poprzedzająca dzień Wielkiej Nocy (28 marca 2021)
  • w ostatnią niedzielę stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia, o ile w tych dniach nie wypada święto i dzień wolny od pracy.

Łącznie w 2021 roku wypada 7 niedziel handlowych i 46 niedziel niehandlowych.

Niedzielne zakupy ze Strefą Premium

Za każdym razem, kiedy zamawiasz jedzenie na Pyszne.pl, otrzymujesz punkty lojalnościowe. Możesz zamienić je na atrakcyjne oferty od naszych Partnerów w Strefie Premium. Korzystaj z wygodnych zakupów online, również w niedziele niehandlowe! Modna odzież, elektronika, gra na wieczór spędzony z przyjaciółmi? Wszystko to zamówisz wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Zamawianie jedzenia online w dni objęte zakazem handlu

Spod zakazu handlu w niedziele wyłączony jest handel online oraz placówki gastronomiczne, w tym restauracje, dlatego możesz korzystać z serwisu Pyszne.pl codziennie, bez względu na obowiązującą ustawę o zakazie handlu w niedziele!

Nie przejmuj się, że sklepy są zamknięte, a Ty nie możesz zrobić zakupów spożywczych w niedziele bez handlu. Wykorzystaj okazję, aby zrobić sobie wolne od gotowania i zamów jedzenie online prosto do domu lub gdzie tylko zechcesz! Odpocznij w niedzielę i ciesz się ulubionym jedzeniem z rodziną, przyjaciółmi czy też samemu. Bez wysiłku i marnowania czasu na szukanie sklepów otwartych w dzień niehandlowy. Na Pyszne.pl znajdziesz między innymi obiady domowe, kebab, pizzę, sushi, kuchnię azjatycką, meksykańską i wiele więcej! Wybieraj spośród bogatej oferty ponad 9500 restauracji, sprawdź opinie klientów i znajdź najlepsze restauracje w Twojej okolicy.

Zamawianie online na Pyszne.pl jest szybkie i łatwe, a dzięki filtrom będziesz w stanie wybrać te restauracje, które najbardziej Cię interesują, na przykład z darmową dostawą i niską minimalną kwotą zamówienia. Sprawdź też ocenę restauracji i przeczytaj recenzje jej klientów. Zachęcamy do zostawienia swojej opinii, aby pomóc przyszłym zamawiającym znaleźć najlepsze restauracje w okolicy!

Sprawdź też oferty pracy w Pyszne.pl!