Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Niedziele handlowe i niehandlowe - zamawiaj codziennie na Pyszne.pl!

Zakaz handlu w niedziele nie obejmuje zamawiania jedzenia online, a restauracje na naszej platformie działają bez zmian. Dlatego bez względu na to czy dziś wypada niedziela handlowa czy nie, w każdej chwili możesz zamówić ulubione potrawy z dowozem na Pyszne.pl! Sprawdź kiedy wypadają najbliższe dni bez handlu.

Niedziele niehandlowe w 2018:

Wrzesień 2018
  • 9 września (niedziela niehandlowa)
  • 16 września (niedziela niehandlowa)
  • 23 września (niedziela niehandlowa)
Październik 2018
  • 14 października (niedziela niehandlowa)
  • 21 października (niedziela niehandlowa)
Listopad 2018
  • 11 listopada (niedziela niehandlowa, Święto Niepodległości)
  • 18 listopada (niedziela niehandlowa)
Grudzień 2018
  • 9 grudnia (niedziela niehandlowa)

W Ustawie z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre dni opisano szczegółowo, że do końca 2018 r. zakaz handlu nie obowiązuje w pierwszą i ostatnią niedzielę każdego miesiąca kalendarzowego, o ile nie przypada w nią święto. Natomiast od dnia 1 stycznia 2019 do 31 grudnia 2019 zakaz nie będzie obowiązywał jedynie w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, o ile nie przypada w nią święto.

Niedziele wolne od handlu

Zamawianie jedzenia online w dni objęte zakazem handlu

Spod zakazu handlu w niedziele wyłączony jest handel online oraz placówki gastronomiczne, w tym restauracje, dlatego możesz korzystać z platformy Pyszne.pl codziennie, bez względu na obowiązującą ustawę o zakazie handlu w niedziele!

Nie przejmuj się, że sklepy są zamknięte, a ty nie możesz zrobić zakupów spożywczych w niedziele bez handlu. Wykorzystaj okazję, aby zrobić sobie wolne od gotowania i zamów jedzenie online prosto to domu lub gdzie tylko chcesz! Odpocznij w niedzielę i ciesz się ulubionym jedzeniem z rodziną, przyjaciółmi czy też samemu. Bez wysiłku i straty czasu szukając sklepów otwartych w dzień niehandlowy. Na platformie Pyszne.pl znajdziesz między innymi obiady domowe, kebab, pizzę, sushi, kuchnię azjatycką, meksykańską i o wiele więcej! Wybieraj spośród bogatej oferty ponad 6000 restauracji, zobacz opinie klientów i znajdź najlepsze w Twojej okolicy.

Zamawianie online na Pyszne.pl jest szybkie i łatwe, a dzięki filtrom będziesz w stanie wybrać takie restauracje jak cię interesują, na przykład z darmową dostawą i niską minimalną kwotą zamówienia.