Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Niedziele handlowe i niehandlowe 2020 [kalendarz] - Pyszne.pl

Zakaz handlu w niedziele nie obejmuje zamawiania jedzenia online! Dzięki Pyszne.pl, ponad 6000 restauracji dostępnych jest każdego dnia na wyciągnięcie ręki. Po prostu wybierz dania, na które masz ochotę, wygodną formę płatności, a nawet godzinę dostawy! Niezależnie od tego, kiedy i gdzie nas potrzebujesz, zamawianie jedzenia nigdy jeszcze nie było tak proste.

Niedziele niehandlowe 2020 piknik

Pobierz kalendarz niedziel niehandlowych

Nie masz pewności, kiedy wypada kolejna niedziela niehandlowa? Jednym przyciskiem dodaj niedziele niehandlowe do swojego kalendarza lub pobierz wygodną wersję do druku.

Niedziele niehandlowe 2020

W Ustawie z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre dni opisano szczegółowo, że od dnia 1 stycznia 2020 do 31 grudnia 2020 zakaz nie obowiązuje w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, o ile nie przypada w nią święto. Dodatkowo spod zakazu handlu w 2020 wyłączone są:

  • dwie niedziele poprzedzające święta Bożego Narodzenia (13 i 20 grudnia 2020)
  • niedziela bezpośrednio poprzedzająca dzień Wielkiej Nocy (5 kwietnia 2020)
  • w ostatnią niedzielę stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia, o ile w tych dniach nie wypada święto i dzień wolny od pracy, co może wydarzyć się w kwietniu (Wielkanoc) oraz w maju (Zielone Świątki).

Łącznie w 2020 roku wypada 7 niedziel handlowych i 45 niedziel niehandlowych.

Niedzielne zakupy ze Strefą Premium

Za każdym razem, kiedy zamawiasz jedzenie na Pyszne.pl, otrzymujesz punkty lojalnościowe. Możesz zamienić je na atrakcyjne oferty od naszych Partnerów w Strefie Premium. Korzystaj z wygodnych zakupów online, również w niedziele niehandlowe! Modna odzież, elektronika, gra na wieczór spędzony z przyjaciółmi? Wszystko to zamówisz wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Zamawianie jedzenia online w dni objęte zakazem handlu

Spod zakazu handlu w niedziele wyłączony jest handel online oraz placówki gastronomiczne, w tym restauracje, dlatego możesz korzystać z serwisu Pyszne.pl codziennie, bez względu na obowiązującą ustawę o zakazie handlu w niedziele!

Nie przejmuj się, że sklepy są zamknięte, a Ty nie możesz zrobić zakupów spożywczych w niedziele bez handlu. Wykorzystaj okazję, aby zrobić sobie wolne od gotowania i zamów jedzenie online prosto do domu lub gdzie tylko zechcesz! Odpocznij w niedzielę i ciesz się ulubionym jedzeniem z rodziną, przyjaciółmi czy też samemu. Bez wysiłku i marnowania czasu na szukanie sklepów otwartych w dzień niehandlowy. Na Pyszne.pl znajdziesz między innymi obiady domowe, kebab, pizzę, sushi, kuchnię azjatycką, meksykańską i wiele więcej! Wybieraj spośród bogatej oferty ponad 6000 restauracji, sprawdź opinie klientów i znajdź najlepsze restauracje w Twojej okolicy.

Zamawianie online na Pyszne.pl jest szybkie i łatwe, a dzięki filtrom będziesz w stanie wybrać te restauracje, które najbardziej Cię interesują, na przykład z darmową dostawą i niską minimalną kwotą zamówienia. Sprawdź też ocenę restauracji i przeczytaj recenzje jej klientów. Zachęcamy do zostawienia swojej opinii, aby pomóc przyszłym zamawiającym znaleźć najlepsze restauracje w okolicy!

Niedziele handlowe w 2020 - lista

  • 26 stycznia
  • 5 kwietnia
  • 26 kwietnia
  • 28 czerwca
  • 30 sierpnia
  • 13 grudnia
  • 20 grudnia

Sprawdź też oferty pracy w Pyszne.pl!