Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

McDonald's Kraków

Average 4.3 stars out of 1385 reviews

Logo McDonald's jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli na świecie i choć współcześnie firma ma ogromną konkurencję, wciąż dobrze trzyma się na rynku. Nawet wymagający smakosze, którzy bardziej cenią kuchnię wietnamską, kuchnię chińską, francuską albo po prostu polskie, sztandarowe dania, przynajmniej od czasu do czasu bywają w najsłynniejszej amerykańskiej sieciówce, która zdaniem wielu serwuje fast-foody nie do podrobienia.

Czym jeszcze zatrzymuje klientelę? Być może faktem, że choć na przestrzeni wielu dekad w McDonald's doszło do kilku rewolucji, w wielu kwestiach sieć się nie zmienia, co powoduje, że jej goście zawsze czują się tu swojsko.

Restauracje McDonald's Kraków

Zamów z restauracji McDonald's w Kraków

(276) (276)

McDonald's Kraków, Floriańska

Burgery, Amerykańska, Menu dla dzieci
Od 11:00
Od 11:00
GRATIS
Sponsorowane
(245) (245)

McDonald's Kraków, Rondo Mateczny

Burgery, Amerykańska, Menu dla dzieci
Od 11:00
Od 11:00
GRATIS
Sponsorowane
(140) (140)

McDonald's Kraków, Szewska

Burgery, Amerykańska, Menu dla dzieci
Od 11:00
Od 11:00
GRATIS
Sponsorowane
(211) (211)

McDonald's Kraków, ECE Mall

Burgery, Amerykańska, Menu dla dzieci
Od 11:00
Od 11:00
GRATIS
Sponsorowane
(317) (317)

McDonald's Kraków, Galeria Kazimierz

Burgery, Amerykańska, Menu dla dzieci
Od 11:00
Od 11:00
GRATIS
Sponsorowane
(196) (196)

McDonald's Kraków, Grodzka

Burgery, Amerykańska, Menu dla dzieci
Od 11:00
Od 11:00
GRATIS
Sponsorowane
McDonald’s Big Mac®
Big Mac®
McDonald’s® McFlurry®
McFlurry®

Logo McDonald's jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli na świecie i choć współcześnie firma ma ogromną konkurencję, wciąż dobrze trzyma się na rynku. Nawet wymagający smakosze, którzy bardziej cenią kuchnię wietnamską, kuchnię chińską, francuską albo po prostu polskie, sztandarowe dania, przynajmniej od czasu do czasu bywają w najsłynniejszej amerykańskiej sieciówce, która zdaniem wielu serwuje fast-foody nie do podrobienia. Czym jeszcze zatrzymuje klientelę? Być może faktem, że choć na przestrzeni wielu dekad w McDonald's doszło do kilku rewolucji, w wielu kwestiach sieć się nie zmienia, co powoduje, że jej goście zawsze czują się tu swojsko.

McDonald's Kraków - dostawa

Usługa McDelivery była jedną z innowacji, wprowadzonych przez sieć. Dzięki niej można zapewnić sobie prawdziwą ucztę nawet bez wychodzenia z domu. Nie wiesz, jak złożyć zamówienie? Możesz zrobić to przez Internet z Pyszne.pl. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce swój adres, wybrać posiłki, sosy i napoje, potwierdzić zamówienia, a następnie cierpliwie zaczekać na kuriera.

McDonald's Kraków - cennik, promocje, godziny otwarcia

McDonald's to restauracja, która od zawsze kusi klientów atrakcyjnymi cenami. Sieć często organizuje także akcje rabatowe lub przygotowuje kupony, z którymi niektóre pozycje menu są dostępne w niższych cenach, jeżeli na przykład są kupowane podwójnie albo w zestawie. Łowcy okazji zwykle mogą liczyć na długie godziny otwarcia restauracji, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że poszczególne lokale mogą różnić się dokładnymi porami otwarcia i zamknięcia. Na szczęście wyszukiwarka Pyszne.pl znajdzie dla Ciebie restaurację w okolicy wraz z informacją na ten temat.

McDonald's Kraków - menu

W karcie dań sieci nie brakuje takich, które cieszą się mianem kultowych. Już same frytki dla wielu bywalców restauracji są najlepsze na świecie. Cienkie i zawsze smakowicie chrupiące. McDonald's słynie też z pysznych kanapek, a w skład stałego menu wchodzą:

  • Hamburger
  • Cheeseburger
  • Filet-O-Fish
  • Big Mac
  • WieśMac
  • McRoyal
  • McChicken.

Co na deser? Jeśli wolisz coś na ciepło, na pewno skusi Cię ciastko z jabłkami. Jeżeli potrzebujesz orzeźwienia, idealny będzie shake: waniliowy, czekoladowy, truskawkowy albo w jednym z sezonowych smaków... Głód daje o sobie znać? Zamów swój ulubiony fast-food na Pyszne.pl.

Zamów także z Mc Donald's w innych miastach na Pyszne.pl!