Wybierz swój językPolski

Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Czas na... Masterpass! Zamów jedzenie, zapłać Mastercard i zgarnij 15 PLN na Pyszne.pl!

Od pysznego jedzenia dzielą Cię 3 kroki

Jak to działa?

1Podaj adres dostawy

Wybierz miasto, ulicę i nr domu lub skorzystaj z funkcji lokalizacji GPS

2Wybierz restaurację i dania

Zamów dania za min. 30 PLN i zapłać za pomocą portfela Masterpass

315 PLN na Twoje kolejne zamówienie

W ciągu 7 dni roboczych otrzymasz drogą mailową swój rabat na kolejne zamówienie.

Czas na Masterpass!

Już dziś, dzięki płatności przy pomocy portfela MasterpassTM od Mastercard®, zyskasz 15 PLN na Twoje kolejne zamówienie na Pyszne.pl! Zamów jedzenie online na Pyszne.pl za minimum 30 PLN i zapłać za nie przy pomocy portfela Masterpass, wybierając płatność kartą płatniczą (Mastercard i Maestro®).

Kod rabatowy o wartości 15 PLN do wykorzystania na Twoje kolejne zamówienie, otrzymasz drogą mailową w ciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia!

Jak to działa?

Masterpass to usługa typu 'portfel elektroniczny'. Oznacza to, że rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie tylko raz. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i kolejny raz wprowadzać swoich danych. Wystarczy jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod mPIN.

Możesz w łatwy, szybki i bezpieczny sposób aktywować usługę Masterspass. Jeżeli chcesz płacić wygodnie online na Pyszne.pl musisz założyć portfel elektroniczny, w którym będziesz przechowywać dane swoich kart płatniczych.

Warunki akcji promocyjnej

  • Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo i obowiązuje dla zamówień złożonych na Pyszne.pl i opłaconych online za pomocą płatności kartą płatniczą przy wyborze portfela Masterpass pomiędzy 11.09.2017 a 10.12.2017
  • Osoba, która dokona zamówienia za min. 30 PLN, w dowolnej restauracji na Pyszne.pl, akceptującej płatność online i opłaci je przy użyciu portfela Masterpass (tylko dla kart Mastercard i Maestro), otrzyma kod rabatowy o wartości 15 PLN do wykorzystania na kolejne zamówienie na Pyszne.pl.
  • Otrzymany kod zachowuje ważność do 10.01.2018. Kod w wysokości 15 PLN może zostać zrealizowany w restauracjach oferujących płatność online w serwisie Pyszne.pl i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. Minimalna kwota zamówienia wynosi 30 PLN.
  • W Akcji Promocyjnej można brać udział wielokrotnie, pod warunkiem, że transakcja zostanie ponownie opłacona przy użyciu portfela Masterpass i minimalna kwota transakcji Masterpass wyniesie 30 PLN, wtedy użytkownik otrzyma kolejny kod rabatowy na Pyszne.pl o wartości 15 PLN.
  • Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz tutaj
  • Regulamin promocji