Zapewniamy pewną i elastyczną pracę

a Ty dostarczasz zamówienia!

Dołącz do nas!

Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz

Korzyści

Łatwe ustalanie harmonogramu

  • Możesz co tydzień ustalać harmonogram zmian w aplikacji
  • Możesz też pracować według stałego harmonogramu zmian

Umowa

  • Otrzymujesz wynagrodzenie za godzinę – zarabiasz pieniądze nawet podczas czekania na zamówienie
  • Nie musisz martwić się o ubezpieczenie – zadbamy o to!

Poleć znajomego

  • Praca z przyjaciółmi jest najlepsza!
  • Dodatkowo otrzymasz premię za skuteczne polecenie.

Jak to działa

To proste i przyjemne. W aplikacji Scoober otrzymujesz powiadomienie, z której restauracji odebrać zamówienie i dokąd je dostarczyć. Po dostarczeniu jedzenia należy potwierdzić to w aplikacji i czekać na kolejne zamówienie.

Zadbamy o to, by wszystko przebiegało bezproblemowo. Aplikacja Scoober zawiera wskazówki, które pomogą Ci każdego dnia, a w razie problemów lub dodatkowych pytań możesz skontaktować się z wyznaczoną osobą.

W zależności od tego, w którym mieście złożysz aplikację, możesz zdecydować się na korzystanie z własnego roweru albo wybrać nasz e-bike lub e-skuter. To wspaniałe sposoby na podróżowanie! W przypadku korzystania z własnego roweru otrzymasz od nas dodatkowe wynagrodzenie.

Początek i koniec dnia wyglądają trochę inaczej w zależności od wybranego miasta. Poniżej przedstawiamy różne możliwości.

Początek w centrum: Udajesz się do centrum w Twoim mieście, odbierasz sprzęt i zaczynasz pracę. Po zakończeniu zmiany zwracasz sprzęt do centrum i wracasz do domu.

Początek w strefie: Przechowujesz sprzęt u siebie w domu. Wychodzisz i udajesz się do określonej strefy początkowej w danym mieście. Tam rozpoczynasz zmianę i stamtąd wyjeżdżasz po pierwsze zamówienie danego dnia. Po zakończeniu zmiany i dostarczeniu ostatniego zamówienia zabierasz sprzęt z powrotem do domu. To wszystko!

Model hybrydowy: Model hybrydowy oznacza, że w Twoim mieście znajduje się centrum, ale możesz zdecydować, czy zaczynać pracę tam, czy w określonej strefie miasta. Aby dać naszym kurierom większy wybór, wprowadzamy model hybrydowy w coraz większej liczbie miast!

Pyszne.pl
Pyszne.pl
Pyszne.pl

Proces rekrutacji

1
1. Jeżeli spełniasz nasze wymagania, poprosimy Cię o obejrzenie krótkiego filmu informacyjnego oraz wypełnienie testu (masz trzy podejścia!).
2
2. Jeden z naszych rekruterów skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
3
3. Rozmowa kwalifikacyjna z krótkim testem – w centrum lub zdalnie.
4
4. Czas podpisać umowę i rozpocząć pracę!

Referencje

Jazda na rowerze nabiera nowego wymiaru, jeśli przy okazji możesz zarobić dodatkowe pieniądze i poznać fajnych ludzi.

Melvin

Dla mnie, ważne jest to, że jako kurierka mogę połączyć zarabianie pieniędzy z pasjami i rozwojem osobistym! Wszystko to dzięki bardzo elastycznemu grafikowi. Najważniejsza jest jednak radość na twarzy Klienta odbierającego ciepły posiłek :)

Anna

Praca jako kurier rowerowy daje mi wiele satysfakcji - poznaję nowe miejsca, ciekawych ludzi, spędzam swój dzień na świeżym powietrzu, a przede wszystkim dobrzę się bawię!

Marek

Najczęściej zadawane pytania

Ruszamy
w drogę?

Dołącz do nas!

Aplikuj już teraz