Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów kebab w Warszawie 24h | Pyszne.pl

Kebab 24h w Warszawie – jest w czym wybierać

Dlaczego to takie ważne, by kebab w Warszawie dostępny był z dowozem przez całą dobę? Z pewnością nieraz przydarzyła Ci się sytuacja zasiedzenia do późnych godzin nocnych: przy pracy, przygotowując się do sesji egzaminacyjnej lub na spotkaniu z przyjaciółmi. Trudno oprzeć się pokusie zjedzenia pysznej tureckiej potrawy, więc... Raz na jakiś czas kebab nocą zjeść można, zwłaszcza, że – porównując do innych dań typu street food – jest zaskakująco zdrowy. Mięso do kebabu (w Turcji ten rodzaj potrawy nazywa się döner kebab) obraca się wolno przy płycie grzewczej na pionowym rożnie, wskutek tego ścieka z niego tłuszcz. Właściwości zdrowotnych i smaku dodaje wschodnia mieszanka przypraw.

Kebab z dowozem: jak turecki smak odnalazł się w Polsce?

Europejskim zagłębiem kebabu jest Berlin, najczęściej wybierany kierunek tureckich imigrantów II połowy XX wieku. Pod względem ilości restauracji i barów z kebabem 24 h, stara się mu dorównać Warszawa – jako że Polacy przyjęli opiekane mięso z pieczywie, z dodatkiem lekkiej surówki i intensywnego sosu, z wielkim entuzjazmem. Kebab z dostawą całodobową zamówisz więc do pracy na Woli i na Ochocie, na imprezę na Powiślu, ale i po imprezie – gdy wracając do domu stwierdzisz, że kolejka w Twojej ulubionej restauracji z kebabem jest zbyt długa.

Kebab nocą? Zamów przez internet na Pyszne.pl

Poczekasz na kebab tak, jak lubisz, a zamówisz go w prosty sposób przez serwis Pyszne.pl. Jak złożyć zamówienie?

  • Wejdź na stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację Pyszne.pl na urządzenia mobilne,
  • podaj adres dostawy,
  • wybierz menu dostępnych restauracji i wybierz ulubione potrawy,
  • określ metodę płatności,
  • poznaj dodatkowe korzyści: punkty lojalnościowe i zakupy ze zniżką u Partnerów serwisu,
  • czekaj na ciepły posiłek!
  • Nieważne w jakiej dzielnicy Warszawy spędzasz czas, wszędzie masz dostęp do usługi zamówienia kebabu 24 h na dobę. Zamawianie na Pyszne.pl to sama przyjemność: w zasięgu Twojej ręki znajdują się oferty dziesiątek restauracji, a z nimi – różne wersje tureckiej potrawy: döner kebab, adana kebab, iskender kebab... Delektuj się ulubionym smakiem, zamawiając kebab w stolicy już dziś na Pyszne.pl!