Wybierz swój językPolski

Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Jedzenie przez Internet Android w aplikacji pyszne.pl!

Jedzenie przez Internet Android - aplikacja na smartfonie i tablecie!

Jedzenie przez Internet na Androidzie to po prostu zamawianie jedzenia online. Jednak teraz nie trzeba już korzystać z komputera (stacjonarnego lub laptopa), wystarczy mieć przy sobie telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android lub tablet i możliwość połączenia z Internetem. Zamontowanie i obsługa nowej aplikacji popularnego portalu pyszne.pl jest:

  • proste
  • szybkie
  • bezpłatne

Wystarczy ściągnąć ją z bazy aplikacji. Następnie pozostaje tylko kliknąć lub dotknąć aplikację na ekranie urządzenia i przejść do zamawiania jedzenia online. Jedzenie przez Internet Android jest bardzo dużym ułatwieniem dla głodomorów, którzy akurat nie mają bezpośredniego dostępu do komputera. Zawsze w ten sposób można zamówić jedzenie na dowóz w dowolnym miejscu. I co ciekawe, w ten sposób kupi się dania online w takiej samej cenie, co w restauracji albo nawet taniej z odpowiednim rabatem.

Zamawiaj jedzenie przez Internet Android na pyszne.pl

Jedzenie przez Internet na Androidzie w aplikacji pyszne.pl to dopiero wygoda! Znany i bardzo popularny portal gastronomiczny, który proponuje zamawianie jedzenia przez Internet teraz jest dostępny w aplikacji na każdym niemal smartfonie i tablecie. Można podobnie jak przy pomocy komputera, wybrać dowolną potrawę z dowolnej restauracji, która znajduje się w systemie tego portalu. I obojętnie, czy to będzie włoska pizza, czy dania kuchni japońskiej na przykład sushi - ulubiona potrawa jest tak samo dostępna, jak jedzenie zamawiane online w sposób tradycyjny.

  • Wystarczy podać dokładny adres dostawy, a urządzenie GPS naprowadzi zamawiającego, wskazując mu najbliższe restauracje, jakie znajdują się w jego okolicy.

Jeśli zamawiająca osoba nie zna restauracji, może się posiłkować oceną klientów portalu i warto z tej możliwości korzystać, jeśli chce się zamówić coś smacznego. Prosta płatność i bezpieczeństwo, nawet, gdy transakcje są przeprowadzane online przez PayU czy PayPal lub kartą kredytową. System zapewnia też możliwość zapłacenia za jedzenie z dowozem przy odbiorze.