Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów smakowite jedzenie na dowóz w Lublinie | Pyszne.pl

Lublin to niewątpliwie jedna z największych pereł Polski Wschodniej. Miasto zarówno dziś, jak i przed laty wielokulturowe, w którym mieszają się narodowości, wyznania i... potrawy. Znajdują się tu najlepsze w Polsce restauracje z kuchnią żydowską i znakomite gospody staropolskie. Urzekają klimatem, ale gdy masz ochotę, dania możesz zamówić również z dostawą. Co zjeść w Lublinie w przerwie w pracy lub w trakcie pikniku nad Zalewem Zemborzyckim? Lublinianie, podobnie jak mieszkańcy większości polskich miast, wciąż najchętniej zamawiają pizzę. Z sosem pomidorowym, szynką, mozarellą, kiełbasą peperoni, kukurydzą, a nawet z groszkiem czy oscypkiem. Menu lubelskich pizzerii składa się nieraz z kilkudziesięciu propozycji, by spełnić najbardziej wyszukane życzenie klienta co do smaku włoskiego placka. Pizzę możesz zamówić w dowolnej dzielnicy Lublina nawet 24 godziny na dobę. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym nieco przeciąga się wieczór: dla studentów i pracowników nocnej zmiany, dla hobbystów oraz podróżników.

Pizza a potrawy staropolskie

Z drugiej strony, na rynku jedzenia z dowozem dużym powodzeniem cieszą się obiady domowe. Mieszkańcy Lublina i przyjezdni lubią poznawać regionalne smaki, ponadto powrót do domowego jedzenia oznacza korzyści zdrowotne. W końcu „jesteśmy tym, co jemy”. Do najpopularniejszych dań polskich należą niezmiennie pierogi, w których przyrządzaniu specjalizuje się kilka lubelskich restauracji. Z dowozem możesz zamówić tradycyjne pierogi ruskie, pierogi z kurczakiem lub pierogi lubelskie z farszem z kaszy gryczanej, twarogu, cebuli, boczku i przypraw. Co ciekawe, pierogi zjesz również na deser – nie tylko te z truskawkami. W ofercie restauracji znajdują się pierogi w cieście czekoladowym z ciastkami oreo. Zdrową i smaczną alternatywę dla dań polskich stanowi kuchnia chińska. Chińczycy do perfekcji opanowali przyrządzanie mięsa drobiowego, toteż chińskie restauracje w Lublinie serwują kurczaka z ananasem, z bambusem, w sosie słodko-kwaśnym i wielu innych wariantach. Z dostawą do domu możesz zamówić także kaczkę po seczuańsku, makaron smażony z mięsem i warzywami, rybę w sosie 5 smaków, a na zdrowy deser – banana w cieście. Lubelskie restauracje nie pozwalają się nudzić!

Zamów jedzenie z dowozem online

Różnorodność smaków dostępnych w restauracjach w Lublinie stawia Cię przed dylematem: co zjeść? Co zamówić? By pomóc sobie w podjęciu decyzji, przeglądaj opinie pozostawione przez użytkowników serwisu Pyszne.pl. To ludzie, którzy lubią zjeść smacznie i zamawiać wygodnie, a ich rekomendacje dotyczą często smaku potraw, jakości obsługi oraz realnego czasu dostawy. Zamawiając na Pyszne.pl, możesz wziąć udział w programach lojalnościowych, prowadzonych przez niektóre lokale. „Znaczki” za zamówienia odbierzesz w wiadomościach e-mail, wymienisz je na posiłek darmowy lub ze zniżką. Co więcej, po każdym zamówieniu na Pyszne.pl na Twoim koncie użytkownika pojawiają się punkty – możesz je wykorzystać, by kupować ze zniżką w sklepach internetowych Partnerów Serwisu. Z Pyszne.pl w wygodny i przyjemny sposób odkryjesz Lublin pod względem kulinarnym. Przeglądaj menu lubelskich restauracji i poznawaj nowe smaki – zamów następny posiłek na Pyszne.pl!