Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów online jedzenie na dowóz w Katowicach | Pyszne.pl

”Warto zwiedzać Śląsk” - przekonują nas o tym prowadzone w ostatnich latach kampanie turystyczne Katowic i innych miast przemysłowej aglomeracji. Okazuje się, że Śląsk jest bogaty nie tylko pod względem atrakcji i zabytków, ale również kulinarnym. Kuchnia śląska to połączenie tradycji staropolskiej, niemieckiej, czeskiej i austriackiej. Składają się na nią potrawy z jednej strony obfite, mające nasycić górnika po szychcie, z drugiej – przygotowane jako „coś z niczego”. Nic dziwnego, że jedzenie na dowóz w Katowicach może dostarczyć niepowtarzalnych smakowych wrażeń. Restauracje w Katowicach serwują smakowite obiady domowe z kuchni regionalnej. Należy do nich wodzionka z bratkartoflami, rosół śląski, anlauf, golonko po bawarsku, krupniok smażony z cebulą czy smakowite karminadle. Nie sposób zapomnieć o roladzie śląskiej, podawanej z kluskami i surówką z czerwonej kapusty. Równie często, co turyści, zamawiają ją z dowozem mieszkańcy Katowic – ci, którzy lubią dobrze zjeść w pracy lub ci, co chcą cieszyć się tradycyjnym rodzinnym obiadem w niedzielę. Jedzenie na dowóz w Katowicach można zamówić nie tylko w okolice centrum, ale również do nieco bardziej oddalonych dzielnic: na Giszowiec i na Panewniki.

Dostawa jedzenia w Katowicach – szybko i wygodnie

Niektóre potrawy dostępne są w dostawie całodobowej. Wiele restauracji z potrawami regionalnymi lub serwujące kuchnie świata otwartych jest do późnych godzin wieczornych, natomiast pizzę i kebab można zamówić o dowolnej porze – nawet gdy impreza skończy się o 4 nad ranem, a Ciebie ogarnie nagły apetyt na coś pysznego i pożywnego. Jak to w dużym mieście, w Katowicach funkcjonuje kilka restauracji nietuzinkowych. W Souvlakomanii zamówisz z dowozem przepyszne souvlaki. Ta wywodząca się z Grecji potrawa to kawałki wieprzowego lub drobiowego mięsa pieczone na szpadzie na specjalnym ruszcie. Dostępne są w różnych wersjach: z pitą, serem feta i sosem tzatziki bądź z pomidorem, ogórkiem, paprywką, oliwkami, cebulą, polane oliwą z oliwek. Masz ochotę na przekąskę? W stolicy województwa śląskiego zamówisz z dostawą także pyszne chipsy ze świeżych ziemniaków lub z batata, podawane z curry wurstem, skrzydełkami z kurczaka lub chili con carne. Chyba warto przyjechać do Katowic, by zanurzyć się w tej kulinarnej różnorodności?

Jak zamówić jedzenie na dowóz w Katowicach przez internet?

  1. Odwiedź Pyszne.pl lub pobierz na smartfona aplikację mobilną serwisu.
  2. W okno wyszukiwarki na stronie głównej wpisz swój adres, np. Gliwicka, Katowice.
  3. Przeglądaj menu restauracji i wybierz interesujące Cię potrawy.
  4. Zamów, zapłać, jak Ci wygodnie – kartą lub gotówką, i czekaj na dostawę. Smacznego!
W centrum Katowic możesz zamówić jedzenie na dowóz w dziesiątkach restauracji. Jak dokonać wyboru? Przeglądaj opinie, pozostawione przez użytkowników Pyszne.pl. Rekomendacje dotyczą smaku potraw, wielkości porcji oraz realnego czau dostawy. Zamawiając na Pyszne.pl oszczędzasz czas i... pieniądze. Zbierasz punkty, które możesz wymienić na zniżki do sklepów internetowych Partnerów Serwisu. Jakie jest Twoje ulubione jedzenie na wynos w Katowicach? Zamów je z dostawą! Odwiedź Pyszne.pl i wybierz coś dla siebie z bogatej oferty restauracji!