Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów online jedzenie na dowóz w Białymstoku | Pyszne.pl

Podlasie to dobre miejsce do życia. Mieszkańcy i przyjezdni cenią sobie ościenne, przygraniczne położenie Białegostoku, bliskość natury, a także spokój, którego nie sposób zaznać w stolicy. W Białymstoku na uwagę zasługuje również kuchnia, a co za tym idzie gastronomia. Tutejsze restauracje dbają, by każdy odwiedzający zaspokoił swój apetyt, spróbował potraw kuchni regionalnej lub kuchni świata i chętnie wracał. Wiele białostockich restauracji oferuje jedzenie z dowozem, dostarczane zarówno na terenie centrum miasta, jak i w bardziej odległych dzielnicach, np. na Nowym Mieście czy Dojlidach. Co najchętniej zamawiają białostocczanie i przybysze? Nie zdziwi nikogo odpowiedź, że pizzę. W Białymstoku zamówisz klasyczne włoskie placki: margheritę, capricciosę czy frutti di mare, jak również smakowitą pizzę Podlasiankę z sosem pomidorowym, mozarellą, boczkiem, kiełbasą z szynki, ogórkiem konserwowym, talarkami ziemniaczanymi i czerwoną cebulą. Prawda, że oryginalna? W Białymstoku bez problemu zamówisz z dowozem pizzę przez 24 godziny na dobę – gdy zatracisz się w pracy lub nauce bądź zgłodniejesz na domówce.

Dostawa jedzenia w Białymstoku – szybko i wygodnie

A przede wszystkim smacznie. Wielu z nas potrawa idealna przywodzi na myśl kuchnię mamy, a zjedzony w pracy domowy obiad poprawia humor na resztę dnia. Restauracje w Białymstoku nierzadko oferują z dowozem zestawy dnia (zupa plus drugie danie), które można zamówić również w abonamencie. Rosół, barszcz, chłodnik, pomidorowa, a na drugie kotlet schabowy z puree ziemniaczanym i surówką, filet z kurczaka w panierce z mizerią i kaszą jęczmienną czy gulasz wieprzowy to tylko kilka propozycji, na myśl o których wzmaga się apetyt. Obiady domowe w Białymstoku zamawiają rodziny z dziećmi, które w dniu wypełnionym zajęciami nie mają czasu na gotowanie; jak również single – ci chcą zjeść po pracy coś zdrowego i pysznego. Alternatywą dla tradycyjnego obiadu może być... kuchnia chińska. W restauracji chińskiej w Białymstoku zamówisz z dowozem m.in. aromatycznego kurczaka w cieście w sosie słodko-pikantnym, zupę pekińską (to pikantny bulion drobiowy z mięsem i chińskimi warzywami), chrupiące krewetki lub makaron smażony z dodatkami. Dania chińskie polecają się na wieczór w gronie znajomych lub wieczorny piknik na skraju białostockiego lasu.

Jak zamówić jedzenie na dowóz przez internet?

Wracasz z pracy? Wystarczy, że masz ze sobą smartfona, a zamówisz pyszny posiłek, który do mieszkania przyjedzie razem z Tobą. Oto kolejne kroki:

  1. Odwiedź Pyszne.pl lub pobierz aplikację serwisu na urządzenia mobilne.
  2. W okno wyszukiwarki na stronie głównej wpisz swój adres, np. Zwierzyniecka, Białystok.
  3. Z listy restauracji dostarczających jedzenie na dowóz w Twojej okolicy wybierz tą, której menu zawiera interesujące Cię potrawy.
  4. Zamów, wybierz sposób płatności i czekaj na dostawę. Smacznego!
Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, przeglądaj opinie pozostawione przez użytkowników serwisu. Rekomendacje często są opisowe, dotyczą smaku potraw, jakości obsługi oraz faktycznego czasu dostawy. Często zamawiasz jedzenie na wynos? Odkryj serwis Pyszne.pl – przeglądaj menu dziesiątek restauracji i poznaj smaki Białegostoku!