Wybierz swój językPolski

Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Jedzenie dostawa| Pyszne.pl

Jedzenie dostawa to w dzisiejszych czasach praktycznie standard

Jedzenie dostawa to niezbędna opcja dla zapracowanych. Trudno nam sobie wyobrazić, że jakaś restauracja nie ma opcji jedzenie dostawa w swoim serwisie. Jeżeli jesteśmy właścicielami biznesu gastronomicznego i jeszcze nie oferujemy usługi jedzenie dostawa, należy natychmiast to zmienić! Jedzenie dostawa jest podstawowym źródłem obrotu na rynku. Zauważył już to J. Willard Marriott - ojciec cateringu, w latach dwudziestych ubiegłego stulecia. To on jako pierwszy otworzył sklepik z gorącymi kanapkami i kawą, a następnie kolejne restauracje, przynoszące mu spore zyski. Pewnego dnia, robiąc badania rynku i zbytu w swoich lokalach, zauważył, że jedna z restauracji przynosi dużo większe zyski niż pozostałe. Okazało się, że ten lokal, w odróżnieniu od reszty, oferuje jedzenie na wynos czyli home catering. Konkurencja na rynku rosła i restauracje wychodziły naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego zaczęły wprowadzać usługę jedzenie dostawa. Jak wspomniałam na początku, dzisiaj bez jedzenie dostawa restauracja nie istnieje.

Dlaczego tak wspaniałym pomysłem jest jedzenie dostawa?

Otóż, jako klienci, oczekujemy dobrego jedzenia i wygody. A jak inaczej nazwać jedzenie dostawa wprost do domu, bądź biura? Nie musimy wychodzić, tracić tak cennego dla nas czasu- wystarczy komputer i możemy zamówić nasze ulubione danie. W niecałą godzinę jedzenie dostawa będzie nasze- pyszne, pachnące, gorące! Początkowo, jeszcze w latach dziewięćdziesiątych jedzenie dostawa było domeną głównie pizzerii. Oprócz gigantów, takich jak Pizza Hut, PizzaDominium , czy Da Grasso, jedzenie dowóz oferują teraz nawet te najmniejsze, prywatne pizzerie jak Hallopizza. Często jedzenie dostawa jest nie tylko wygodniejsze, ale też korzystniejsze cenowo, poprzez liczne promocje, oferowane klientom jedzenie dostawa. Dzisiaj jedzenie dostawa to:

  • oferta pizzerii,
  • kuchni chińskiej,
  • restauracji sushi,
  • greckich tawern, 
  • polskiej, domowej kuchni.

Pani Grażyna jest właścicielką jednej z restauracji Sushi w Warszawie i mówi: Moim marzeniem było otwarcie tej restauracji. Jednak ze względów finansowych nie mogłam sobie pozwolić na ogromny lokal. Początkowo bałam się, że kilka stolików nie wystarczy, a nie oczekiwałam zbyt wiele zysku po jedzenie dostawa. O jakże się myliłam! Praktycznie 80% moich klientów korzysta z usługi jedzenie dostawa i to nie dlatego, że lokal jest mały, bo nawet jak nie ma gości, to ludzie zamawiają jedzenie dostawa. Nie wyobrażam sobie, aby mój interes przetrwał bez jedzenie dostawa. Był to strzał w dziesiątkę!”

Anna jest stałą klientką jednej z firm oferujących jedzenie dostawa w Poznaniu: Bardzo często korzystam z usługi jedzenie dostawa, oferowanej przez moją ulubioną restaurację. Zawsze, gdy organizuję przyjęcie, bądź zwyczajnie spotykam się z przyjaciółmi, zamawiam jedzenie dostawa. Nie mam czasu na przygotowywanie przekąsek, a firmy mają dziś tak bogate oferty, że jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś, co go usatysfakcjonuje. Jedzenie dostawa jest zawsze o czasie, zawsze cieplutkie i przepyszne. Dodatkowo w gruncie rzeczy wychodzi taniej, niż miałabym sama kupić składniki i je dodatkowo przyrządzić. Dla mnie jedzenie dostawa to oszczędność czasu i pieniędzy!”

Jedzenie dostawa to doskonały pomysł na prywatkę, przyjęcie, bądź spotkanie w gronie przyjaciół, ale nie tylko!

Jedzenie dostawa świetnie sprawdza się też:

  • na przerwach w pracy,
  • konferencjach,
  • w zaciszu własnego domu.

Jedzenie dostawa często bywa naszą deską ratunkową, gdy mamy niezaplanowaną wizytę gości, bądź co gorsza- zaplanowaną, a coś nam nie wyszło w kuchni. Nie ma nieodpowiedniego miejsca , aby zamówić jedzenie dostawa! Nie ma także nieodpowiedniego czasu, gdyż większość restauracji oferuje jedzenie dostawa w ofercie internet pizza do późnych godzin nocnych.

Osobiście regularnie korzystam z jedzenie dostawa. Jest to najszybszy i najlepszy sposób na zjedzenie czegoś pysznego, bez spędzania czasu na szykowaniu się do wyjścia, staniu w korkach i czekania w restauracji na przygotowanie jedzenia. Jedzenie dostawa to oszczędność czasu, a jak to mówią czas to pieniądz, więc nie marnujmy już więcej pieniędzy i zamówmy jedzenie dostawa! Łatwiej i wygodniej już nie będzie! Smacznego!