Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów jedzenie z dowozem 24h we Wrocławiu

Hasło „Miasto spotkań” promuje Wrocław od 1998 roku. Spotkanie biznesowe, seans filmowy na kanapie czy domówkę w gronie przyjaciół trudno uznać za udane, kiedy w brzuchu burczy, a ślinka cieknie np. na widok reklam nadawanych w przerwie przezabawnej komedii. Pyszne.pl znalazło świetne rozwiązanie dla mieszkańców i odwiedzających serce Dolnego Śląska – to dostawa całodobowa! Jedyną kwestią, która może ograniczać Cię w dokonaniu wyboru i złożeniu zamówienia, są Twoje gusta kulinarne. Menu wielu wrocławskich barów, knajpek i restauracji z dowozem dostępne na Pyszne.pl daje Ci wyraźny sygnał: hulaj duszo smakosza, ograniczeń nie ma! Uwielbiasz quesadillę z serem i innymi składnikami? Zamów meksykańskie jedzenie w pobliżu. A może wolisz orientalne smaki? Wybierz kuchnię z Chin lub Japonii.

Jedzenie na studenckie podniebienie. Co zamówić z dowozem na Pyszne.pl?

We Wrocławiu, jednym z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich w kraju, szczególnie liczna grupa żaków żyje na co dzień w kompleksie mieszkalnym Politechniki Wrocławskiej, określanej jako Wittigowo. Lokalizacji akademików można im pozazdrościć – kampus oddalony jest o krok do Parku Szczytnickiego, Hali Stulecia, Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, Ogrodu Japońskiego i zoo. Wokół nie brakuje też miłych knajpek i restauracji. Pizza nocą to chyba najpopularniejsze jedzenie wśród studentów, które króluje na domówkach i jest niezastąpione w trakcie sesji egzaminacyjnej. Nic zatem dziwnego, że w okolicy łatwo zamówić pizzę 24 godziny na dobę czy domowe obiady, takie jak pierogi, tradycyjne polskie zupy albo zestawy składające się np. z porcji mięsa, ziemniaków lub kaszy i bukietu surówek. Jesteś fanem kuchni gruzińskiej? Kochasz potrawy arabskie? Masz chrapkę na coś z Turcji? A może szukasz po prostu wegańskiej knajpki? W ofercie Pyszne.pl nie brakuje dań, które w mgnieniu oka podbijają podniebienia miłośników potraw z różnych stron świata. Wybierz np. wegański, orientalny falafel z dodatkami, gyros wołowy albo gruzińskie placki chaczapuri i zapomnij o całym świecie, delektując się nietuzinkowym smakiem. Podobne bogactwo doznań kulinarnych każdego dnia czeka w ścisłym historycznym centrum miasta.

Jak zamówić jedzenie online (także z dostawą całodobową) na Pyszne.pl?

  1. W pole adresowe wpisz miejsce, do którego dostawca przywiezie Twoje jedzenie.
  2. Na ekranie pojawi się lista otwartych restauracji, które oferują dowóz do wskazanej przez Ciebie lokalizacji.
  3. Wybierz restaurację, kierując się takimi wyszczególnionymi cechami, jak ocena klientów ujęta w systemie gwiazdkowym, czas realizacji zamówienia, koszt dostawy czy minimalna wartość zamówienia. Dla ułatwienia i przyspieszenia selekcji, możesz wykorzystać filtry wyszukiwania z boku listy.
  4. Po podjęciu decyzji, Pyszne.pl pokaże Ci menu wybranej restauracji. Kliknij na przycisk z niebieskim "+" przy wybranych pozycjach. Jeśli możesz spersonalizować wybrane danie, np. określić rodzaj sosu do pizzy 24h, to w tym momencie pojawi się niewielki formularz.
  5. Kiedy koszyk jest już pełny, naciśnij przycisk: „Zamów”.
  6. Zostaniesz przeniesiony do formularza z danymi lokalizacyjnymi i kontaktowymi, będziesz mógł również wybrać godzinę dostawy i formę płatności, a także wpisać swoje uwagi dotyczące zamówienia i wykorzystać kupon rabatowy.
  7. Zapłać i czekaj na swoje pyszności!

Masz ochotę na coś smacznego, ale po ciężkim dniu marzysz już tylko o wylegiwaniu się na kanapie? Niespodziewanie wpadła do Ciebie grupka znajomych, a lodówka świeci pustkami? Nic prostszego – w kilka minut zamów jedzenie na Pyszne.pl i ciesz się wolną chwilą!