Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Smaczne jedzenie z dostawą całodobową w Poznaniu | Pyszne.pl

Poznań znany jest jako dobre miejsce do życia. W ogólnopolskich rankingach i plebiscytach miast przoduje pod względem bezpieczeństwa, zieleni i oświaty. W Poznaniu można również dobrze zjeść, o czym świadczy liczba i różnorodność restauracji dostępnych w serwisie Pyszne.pl. Wiele z nich oferuje jedzenie na dowóz z dostawą całodobową, zaspokajając tym samym potrzebę wszystkich, którzy nabierają apetytu na coś smacznego o niestandardowej porze: studentów przygotowujących się do egzaminów w sesji, pracowników nocnej zmiany i muzyków, którzy próbę zespołu kończą nieraz o świcie. Co zjeść? Pizzę nocą! W każdej dzielnicy Poznania zamówisz z dowozem klasyczną margheritę i capricciosę, pizzę tonno z tuńczykiem, broccoli z serem, kurczakiem, brokułami i camembertem, a także wariację typową polską: pizzę rzeźnicką z salami, kiełbasą, bekonem i cebulą. Restauracje z kuchnią włoską serwują również pyszne makarony oraz nadziewane smakowitym farszem calzone. Nad Jeziorem Kierskim w świetle księżyca możesz się delektować także smakowitym kebabem. To jeden z ulubionych przysmaków miłośników nocnego życia – kebab po imprezie smakuje nie tylko studentom!

Pizza 24 h na dobę: najprzyjemniejszy posiłek

Niekwestionowaną królową jedzenia z dowozem, również tego zamawianego nocą, jest pizza. Jeśli jednak późną wieczorną porą nabierzesz ochoty na chińszczyznę, nic nie stoi na przeszkodzie! Chińskie restauracje w Poznaniu oferują więcej niż makaron smażony z kurczakiem i warzywami. W ich menu znajdziesz m.in. sajgonki wegetariańskie lub z mięsem, krążki z kalmarów smażone w głębokim tłuszczu, pikantną zupę po pekińsku, kurczaka w cieście kokosowym i kaczkę po syczuańsku. Nie od dziś wiadomo, że chińskie potrawy pobudzają krążenie, poprawiają humor, a przy tym wyśmienicie smakują. Odwiedzasz Poznań jako turysta? Z pewnością ucieszysz się z możliwości zamówienia potraw regionalnych wprost do drzwi Twojej kwatery. Poznańskie restauracje oferują z dowozem obiady domowe m.in. słynne szare kluchy, pyry z bzikiem (czyli w towarzystwie twarożku z dodatkami), babę ziemniaczaną z mięsem lub w wersji wegetariańskiej oraz pieczone w piecu pyry z całym wachlarzem dodatków: kurczakiem, brokułami, kukurydzą, bakłażanem lub tuńczykiem. Pyry grają pierwsze skrzypce również w plackach ziemniaczanych, podawanych tu na słono... i na słodko.

Jak zamówić jedzenie z dowozem w Poznaniu?

To bardzo proste:

  1. Odwiedź Pyszne.pl lub pobierz aplikację serwisu na urządzenia mobilne.
  2. W oknie wyszukiwarki na stronie głównej wpisz swój adres, np. Solna, Poznań.
  3. Ukaże się lista aktualnie otwartych restauracji w Poznaniu. Przeglądaj ich menu i wybierz interesując Cię potrawy.
  4. Zamów i zapłać, jak Ci wygodnie: przelewem lub gotówką. Pozostaje tylko czekać na dostawę. Smacznego!
Zamawiając nocą na Pyszne.pl, nie musisz sprawdzać, które restauracje są otwarte. W serwisie znajdziesz te, które gotowe są zrealizować Twoje zamówienie w danej chwili. Niektóre z lokali prowadzą programy lojalnościowe, za każde zamówienie przyznając punkty – te możesz odebrać w wiadomościach e-mail. To nie koniec bonusów! Zamawiając jedzenie z dowozem na Pyszne.pl, zbierasz również punkty w serwisie. Możesz je wymienić na zniżki do partnerskich sklepów internetowych. Zamów jedzenie w Poznaniu z dostawą całodobową. Gdzie? To pytanie retoryczne. Na Pyszne.pl!