Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamawiaj jedzenie 24/7 przez internet! | Pyszne.pl

Zamawiaj jedzenie 24/7 przez internet! | Pyszne.pl

Ludzie w klasyfikacji aktywności dobowej dzielą się, biorąc za przykład świat ptaków, na skowronki i sowy. Te drugie czuwają długo, największą chęć do pracy odczuwają nocą. Ty również wolisz uczyć się, pracować, prowadzić życie towarzyskie w późnych godzinach wieczornych? Zadbaj o to, by nie zabrakło Ci energii. Skorzystaj z opcji zamawiania jedzenia nocą, dostępnej w serwisie Pyszne.pl i jedz ulubione potrawy niezależnie od dnia i godziny.

Co można zamówić na wynos o późnej (lub wczesnej) porze?

Spożywanie posiłków nocą ma, wbrew pozorom, długą tradycję. Na ucztach w pałacach możnych panów do późnych godzin nocnych zajadano się specjałami utalentowanych kuchmistrzów, również polska szlachta zwykła biesiadować nocą. Z tradycji karczmarskiej wywodzą się restauracje – odpowiedź na rozkwit życia towarzyskiego w miastach. W dwudziestoleciu międzywojennym, dopóki kukułka nie zaśpiewała dwanaście razy, przesiadywała w nich śmietanka polskiego życia kulturalnego i wysoko postawieni państwo. Zwyczaj jedzenia 24 h na dobę, już w mniej eleganckich okolicznościach, zaczął kształtować się w Stanach Zjednoczonych po latach wojennej zawieruchy. Amerykańskie diners, czyli jadłodajnie, z przechadzającymi się po sali kelnerkami, które każdemu gościowi oferowały dolewkę kawy, otwarte były bez przerwy, 7 dni w tygodniu. W ślad za nimi podążyły pizzerie, restauracje sieciowe, lokale serwujące kuchnię chińską i restauracje z kebabem. Wkrótce restauracje otwarte całodobowo, z możliwością dowozu jedzenia, zaczęły powstawać również w Europie. W Polsce tego typu lokale otwierano początkowo w centrach komunikacyjnych, przy dworcach w największych miastach. Pojawiały się również na starówkach, przy rynkach – tam, gdzie panował duży ruch. Dziś jedzenie 24 h na dobę zamówisz w Gdyni, Poznaniu i wielu innych polskich miejscowościach.

Jedzenie w nocy – skąd taka potrzeba?

Nie bez powodu wielu z nas przekłada sen. Nocą lepiej się pracuje, uczy, odpoczywa. Spotkania towarzyskie są ciekawsze, wieczorowa pora prowokuje do szczerej rozmowy, spontanicznej zabawy, wyzwala kreatywność. A randka pod rozgwieżdżonym niebem jest bardziej romantyczna niż ta, która odbywa się w biały dzień. Jedzenie nocą smakuje lepiej. Z punktu widzenia korzyści dla organizmu, jak ustalili badacze, regularne spożywanie posiłków w nocy nie jest może zbyt pożądane, ale od czasu do czasu potrzeba uzupełnić energię straconą w ciągu długiego dnia. Kto korzysta z całodobowego dowozu potraw do domu? Uczniowie i studenci, dla których pyszny posiłek do dodatkowa motywacja do nauki w czasie sesji. Młodzi przedsiębiorcy i pasjonaci, którzy – gdyby nie możliwość zamawiania jedzenia nocą – prawdopodobnie w ogóle by nie jedli. Kierowcy ciężarówek – mogą zamówić jedzenie 24 h na dobę pod dowolny adres. Przyjaciele na domówce, zakochana para na pikniku nad Wisłą i Ty, kiedykolwiek nabierzesz apetytu na ulubioną potrawę. Nieważne, czy w ciągu dnia, czy nocą. Na potrzeby nocnych marków odpowiada serwis Pyszne.pl. Dowiedz się, które restauracje w Twojej okolicy dostarczają całodobowo i zamawiaj jedzenie w nocy: pizzę, kebab, potrawy kuchni chińskiej, wyśmienite sushi i soczystego hamburgera. Na jaką potrawę masz dziś ochotę?

Zamawianie online – kilka prostych kroków

Zamawianie jedzenia nocą jest nie tylko wygodne, ale i nieskomplikowane.

Jak zamówić online ulubione potrawy?

  1. Odwiedź stronę internetową Pyszne.pl lub pobierz aplikację na urządzenia mobilne.
  2. W oknie wyszukiwarki wpisz adres dostawy.
  3. Wybierz potrawy z menu restauracji, które dostarczają w Twojej okolicy.
  4. Zamów i zapłać, jak Ci wygodnie: kartą lub gotówką.
  5. Czekaj na dostawę.
Zamówienia na Pyszne.pl możesz również dokonać przez asystenta Google Home. Połącz się z serwisem i znajdź restaurację, która dostarcza 24 h na dobę przy pomocy odpowiednich komend. Prócz oczywistych zalet, zamawianie jedzenia 24 h na dobę na Pyszne.pl wiąże się z wieloma korzyściami. Po pierwsze, zamawiając online masz możliwość zbierania punktów lojalnościowych od niektórych restauracji. Odbierzesz je w wiadomości e-mail. Ponadto, za zamówienia przysługują Ci zniżki w sklepach internetowych Partnerów Serwisu. Gdy zdarzy się potrzeba jedzenia w nocy, nie miej wyrzutów sumienia! Dostarcz organizmowi potrzebnej energii i wybierz potrawy, które lubisz najbardziej. Nieważne, czy jesteś w Krakowie, czy we Wrocławiu. Przekonaj się, jak łatwo zamówić jedzenie nocą na Pyszne.pl! Wybór jedzenia z dostawą całodobową jest tak duży, że nie możesz się zdecydować? Odwiedź naszą encyklopedię kulinarną Foodwiki, by dowiedzieć się więcej o potrawach kuchni polskiej i świata.