Wybierz swój językPolski

Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Halo Pizza, przepyszna pizza. Zamów online lub przez telefon!

Halo Pizza - bo rozmiar ma znaczenie

Halo Pizza posiada swoje lokale w trzech miastach w Polsce: Kielcach, Białej Podlaskiej i Chełmie. Jest pizzerią, która serwuje jedne z największych pizz w całym kraju ( pizza familijna ma aż 50 cm!), a samo hasło reklamowe Halo Pizza już o tym mówi, a mianowicie brzmi ono: „ Halo Pizza - bo rozmiar ma znaczenie!”. Halo Pizza Kraków nie tylko tym jednak zjednała sobie aż tylu zwolenników. Przepyszna pizza, mega rozmiar, oraz bezpłatny dowóz do klienta- to klucz do sukcesu. Ponadto Halo Pizza wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i każdy może zamówić pizzę w dowolnej wielkości, z dowolnymi składnikami, na preferowanym rodzaju ciasta ( grube lub cienkie ), a także każdą pizzę można zażyczyć sobie „pół na pół”, czyli dwie części jednej pizzy, mogą zawierać zupełnie różne składniki.

Halo Pizza to duży wybór smaków

Halo Pizza posiada menu, które daje nam wybór 20 różnych rodzajów tej włoskiej potrawy. Od najbardziej tradycyjnej wersji Margherity z serem i oregano, przez Fungi z dodatkowymi pieczarkami, Vesuvio z serem mozzarella, polędwicą i oregano, Wegetariana, na której oprócz sera znajdziemy pieczarki, cebulę, paprykę i kukurydzę, po pizzę Hawajską z polędwicą i ananasem, Caprociossa z polędwica i pieczarkami, czy Pepperoni z salami, pieczarkami i papryką pepperoni. W tym miejscu klasyczne pizze w Halo Pizza się kończą, a zaczyna się istna wykwintna uczta smaków. W menu Halo Pizza bowiem znajdziemy przepyszną pizzę Capone z serem mozzarella, salami, kurczakiem i cebulą, Farmerską z kiełbasą wiejską, ogórkiem kiszonym, cebulą i oczywiście serem, kolejna to Americana z polędwiczką, cebulą, pomidorami i serem. Halo Pizza oferuje pizzę Tradycyjną, która według mnie z nazwą ma niewiele wspólnego, gdyż znajdziemy na niej ser mozzarella, farsz pieczarkowo- cebulowy i natkę pietruszki. Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z tego rodzaju pizzą, więc nie zawaham się następnym razem zamówić tą tradycyjną- nietradycyjną pizzę w Halo Pizza. Kolejna to pizza Chicken, jak się domyślamy z kurczakiem, ale okraszona nutką egzotyki w postaci ananasa oraz curry. Frutti di Mare to uczta dla miłośników owoców morza ( krewetek i małż ), które tworzą niesamowity smak w połączeniu z oliwkami i cebulką, a wszystko to dostępne w Warszawa pizzeria. Seromaniacy muszą skusić się na pizzę Sery Świata, gdyż mamy tu połączenie mozzarelli z serem pleśniowym oraz ementalerem, a dla uwydatnienia smaku dołożone sa do tego czarne oliwki. Halo Pizza ma w swojej ofercie również pizzę Grecką z mozzarellą, polędwicą, pomidorem, oliwkami i serem feta. Kolejna to Primavera z serem, polędwicą, boczkiem, kurczakiem i salami. Pizza Dracula oferuje nam natomiast boczek, salami, polędwicę, pieczarki, paprykę pepperoni i cebulę. To musi być ostra jazda! Na koniec Quatro System, czyli wybieramy cztery różne smaki, a wszystkie na nasze życzenie zostaną umieszczona w jednej, zamówionej przez nas pizzy oraz specjalność lokalu, pizza o jakże wdzięcznej nazwie- Ładne Halo, na którą możemy nałożyć sobie aż dziewięć wybranych przez nas składników.

Liczne promocje w Halo Pizza

Halo Pizza to nie tylko przepyszna, wielowariantowa pizza, ale także najlepsze ceny. Liczne promocje zapewniają coraz większe grono miłośników Halo Pizza. Promocja Strefa Halo, daje nam możliwość wyboru trzech dowolnych składników do familijnej, a więc gigantycznej Margherity oraz 2 sosów i to wszystko za jedyne 25 złotych. Mega Zestaw to 5 dowolnych składników z Margheritą ( też 50 cm ) , 2 sosy i litr napoju gratis za 30 złotych. Ponadto do każdej dużej bądź familijnej pizzy dostaniemy litr zimnego napoju gratis. A to jeszcze nie koniec wrażeń. Do każdej zamówionej Halo Pizza możemy zażyczyć sobie drugą pizzę za pół ceny. A przy samodzielnym odbiorze pizzy dostaniemy dodatkowy rabat. Na stronie internetowej pizza pizza online jest zamieszczona także informacja, że przy zamówieniach na wyższe kwoty gadżety są gratis! Nie czekaj więc ani chwilę dłużej. Zadzwoń już teraz do Halo Pizza i zamów gigantyczną, przepyszną i chrupiącą pizzę za niewielkie pieniądze!