Wytwórnia-avatar

Wytwórnia

(39 reviews)

Popular Dishes

Tacos

Quesadilla

Burrito

Naked burrito

Sosy

Sos limonkowo-śmietanowy

pikantność 0/5
3,00 zł
Adds the product to the basket

Sos guacamole

pikantność 1/5
4,00 zł
Adds the product to the basket

Majonez chipotle

pikantność 1/5
3,00 zł
Adds the product to the basket

Sos domowy chipotle

pikantność 3/5
3,00 zł
Adds the product to the basket

Sos chipotles en adobo

pikantność 5/5
4,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 39 reviews

Gopal Halder

Wednesday, 21 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Sunday, 27 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 25 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 25 August 2020
Food
Delivery
Dość długi czas dostawy. Jakość jedzenia rekompensuje czas oczekiwania. Burrito z szarpaną wołowiną, z dodatkowym guacamole - prima sort!

Arek

Sunday, 09 August 2020
Food
Delivery

Joanna Halicka-Masłowska

Friday, 10 July 2020
Food
Delivery
Taco z wiórowatym kurczakiem doszedł w postaci rozmokłej mamamałygi. pietruszka zamiast kolendry. limonki tak twarce, że nie dało sie wycisnąć z nich soku. Ogólne wrażenie - SŁABO I DROGO. Nigdy więcej!

Anonymous

Friday, 03 July 2020
Food
Delivery

Małgorzata Cybulska

Wednesday, 17 June 2020
Food
Delivery

tomek

Sunday, 14 June 2020
Food
Delivery
Tacos miały za dużo pomidorów, przez co się praktycznie rozlazły. Reszta w porządku

Renata

Tuesday, 09 June 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
15:00 - 21:30
Tuesday
15:00 - 21:30
Wednesday
closed
Thursday
closed
Friday
closed
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Wytwórnia Bogusławskiego
Bogusławskiego 55
50-023 Wrocław