Vegab

(221 reviews)
Popular Dishes
Vegab
Deser
Napoje bezalkoholowe

Popular Dishes

Vegab

Deser

Bounty Cake

bezglutenowe i surowe ciasto z wiórkami i mleczkiem kokosowego, pasty daktylowej, erytrolu, karobu i czekolady
11,00 zł
Adds the product to the basket

Napoje bezalkoholowe

Lemoniada lawendowa

domowa lemoniada bez cukru
9,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Lemoniada imbirowa

domowa lemoniada bez cukru
9,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Lemoniada Różana

domowa lemoniada bez cukru
9,00 zł
Contains caffeine (9.60 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

5
out of 221 reviews

Patrycja Pikies

Monday, 17 May 2021
Food
Delivery
Super szamka, polecam

Anonymous

Friday, 14 May 2021
Food
Delivery

Anonymous

Thursday, 13 May 2021
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 12 May 2021
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 05 May 2021
Food
Delivery

Weronika Rudzka

Saturday, 01 May 2021
Food
Delivery

Alojzy Gąbka

Tuesday, 27 April 2021
Food
Pickup Time

Krzysztof Zienkiewicz

Thursday, 22 April 2021
Food
Delivery

Alojzy Gąbka

Saturday, 10 April 2021
Food
Delivery

Sebastian Gowor

Friday, 09 April 2021
Food
Delivery
Całkiem dobre, pod sam koniec (kanapki) lekko gorzki smak, ale nie zmienia to za dużo. Cena duża ale sytuacja wszystko tłumaczy...Jeżeli ktoś z obsługi to czyta to pozdrawiam! Mam nadzieję, że przetrwacie covid i będzie można zjeść na miejscu...

Delivery times

Monday
11:30 - 20:30
Tuesday
11:30 - 20:30
Wednesday
11:30 - 20:30
Thursday
11:30 - 20:30
Friday
11:30 - 20:30
Saturday
11:30 - 20:30
Sunday
11:30 - 19:30

Website

Payment methods

Colophon

Vegab Bydgoszcz
Długa 1
85-034 Bydgoszcz