Roni Burger-avatar

Roni Burger

(41 reviews)

Popular Dishes

Burgery mięsne

Burgery wegańskie

Frytki

Kulki

About restaurant

Overall score

5
out of 41 reviews

Anonymous

Tuesday, 20 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 13 October 2020
Food
Delivery

Magda Skorupska

Sunday, 11 October 2020
Food
Delivery
Szybko, smacznie i w dobrej cenie. Czego chcieć więcej? :)

Łukasz Wtykło

Saturday, 03 October 2020
Food
Delivery
Super. Wielkie, bardzo smaczne burgery a dostawa błyskawiczna. Polecam.

Anonymous

Sunday, 20 September 2020
Food
Delivery
Najlepszy wybór w Łodzi jeśli chodzi i burgery.

Anonymous

Friday, 18 September 2020
Food
Delivery

Dariusz Wyrzychowski

Wednesday, 09 September 2020
Food
Delivery
Bardzo duże porcje co uwielbiam, na pewno za tę cenę się najesz. Smaki oryginalne samo mięso w porządku. jak na sieciówkę 5/5

Maciek

Saturday, 05 September 2020
Food
Delivery

Paweł Wysokiński

Friday, 04 September 2020
Food
Delivery

Łukasz

Thursday, 03 September 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
12:00 - 20:00
Tuesday
12:00 - 20:00
Wednesday
12:00 - 20:00
Thursday
12:00 - 20:00
Friday
12:00 - 20:00
Saturday
12:00 - 20:00
Sunday
12:00 - 20:00

Payment methods

Colophon

Roni Burger
Rydzowa 13/36
91-211 Łódź