Resto Bar Zielony Kredens-avatar

Resto Bar Zielony Kredens

(16 reviews)

Popular Dishes

Pierogi Wegetariańskie

Pierogi mięsne

Pierogi na słodko

Zupy

Zupa Pomidorowa Z Makaronem

9,00 zł
Adds the product to the basket

Żurek Z Ziemniakami Kiełbasą I Jajkiem

9,00 zł
Adds the product to the basket

Dania Główne

Gulasz z warzywami z kaszą i surówką

22,00 zł
Adds the product to the basket

Panierowany filet z kurczaka

z ziemniakami i surówką
22,00 zł
Adds the product to the basket

Podudzia z kurczaka duszone

z ziemniakami i surówką
22,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 16 reviews

Aleksandra Misiewicz

Tuesday, 22 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 14 September 2020
Food
Delivery
Szybko i pysznie! Polecam

Barbara

Monday, 31 August 2020
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 05 August 2020
Food
Delivery
Cebula w pierogach surowa, zalatwialam dwa różne rodzaje które miały być pakowane osobno A dostałam mieszane porcje. Totalna masakra.

Anonymous

Wednesday, 12 February 2020
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 20 December 2019
Food
Delivery
Pierogi niesmaczne, farsz jakby kupiony gotowy, mięsne mają dziwny słodki posmak, natomiast te ze szpinakiem i pomidorami smakują farszem z sieciówki.

Oskar

Friday, 30 August 2019
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 21 August 2019
Food
Delivery

Anonymous

Thursday, 01 August 2019
Food
Delivery
Pierogi niesmaczne

Agnieszka

Friday, 26 July 2019
Food
Delivery

Delivery times

Monday
12:00 - 20:00
Tuesday
12:00 - 20:00
Wednesday
12:00 - 20:00
Thursday
12:00 - 20:00
Friday
12:00 - 20:00
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Resto Bar Zielony Kredens
Stradomska 13
31-068 Kraków