Posmakuj-avatar

Posmakuj

(17 reviews)

Popular Dishes

Pierogi ruskie

10szt.
16,00 zł
Adds the product to the basket

Zupy

Zupa pieczarkowa

6,00 zł
Adds the product to the basket

Żurek staropolski z kiełbasą

8,50 zł
Adds the product to the basket

Dania podstawowe w zestawie

Dania podstawowe

Ryby w zestawie

Ryby

Dania wegetariańskie

Pierogi

Pierogi z kurczakiem i kaszą jaglaną

10szt.
18,00 zł
Adds the product to the basket

Pierogi z mięsem

10szt.
18,00 zł
Adds the product to the basket

Pierogi i dania mączne wege

Pierogi ruskie

10szt.
16,00 zł
Adds the product to the basket

Pierogi ze szpinakiem i pieczarkami

10szt.
16,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 17 reviews

Anonymous

Monday, 19 October 2020
Food
Delivery
2,5h czekania, choć miało być 40minut. Jedzenie zupełnie zimne, bardzo przeciętnej jakości. Porcje jak dla dziecka. Dostawca nie znający nawet słowa po polsku. Nigdy więcej. Nie polecam.

Jola Kol

Tuesday, 06 October 2020
Food
Delivery
Pyszne jedzenie, błyskawiczna dostawa

Anonymous

Monday, 28 September 2020
Food
Delivery
Naprawdę smaczne i przyjechało cieplutkie

Anna

Friday, 11 September 2020
Food
Delivery
Uwielbiam i polecam.

Maciej

Friday, 07 August 2020
Food
Delivery

Miloslav

Tuesday, 28 July 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 27 July 2020
Food
Delivery
polecam (i szybka dostawa)

Anna

Friday, 10 July 2020
Food
Delivery
bardzo smaczne! POLECAM

Marta

Friday, 19 June 2020
Food
Delivery
Smaczne i duże porcje; szybka dostawa.

Monika

Wednesday, 17 June 2020
Food
Delivery
Pysznie, kotlety z kalafiora obłędne.

Delivery times

Monday
11:00 - 15:00
Tuesday
11:00 - 15:00
Wednesday
11:00 - 15:00
Thursday
11:00 - 15:00
Friday
11:00 - 15:00
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Posmakuj Warszawa
Dywizjonu 303 139/167
01-470 Warszawa