Pizza Misiek-avatar

Pizza Misiek

(69 reviews)
This restaurant provides stamps. To receive them via email please make sure you are subscribed to "discounts, new restaurants and special offers" at the checkout.

Popular Dishes

Tradycyjne

Mięsne

Pikantne

Wegetariańsko !

Na sosie śmietanowym !

Po Kapitańsku !

Sosy

Sos pomidorowy

2,00 zł
Adds the product to the basket

Sos czosnkowy

2,00 zł
Adds the product to the basket

Sos 1000 wysp

2,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 69 reviews

Sebastian Aniszewski

Friday, 04 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Saturday, 30 May 2020
Food
Delivery
Jak można ocenić coś czego się nie dostało ??? Porażka. Zero kontaktu w sprawie zamówienia. Telefonu nie odbierają. Pizza zamówiona i ślad po niej zaginął. Nie warto zamawiać jest tyle pizzeri w Szczecinie a ta to chyba najgorszy wybór

lukas

Wednesday, 08 April 2020
Food
Delivery

Krystian

Thursday, 02 April 2020
Food
Delivery
Nie rozumiem tych wysokich ocen, pizza jest kompletnie bez smaku. Jedyne co się czuje to trochę niedosolone ciasto, cała reszta bez smaku i poniżej przeciętnej jakości. Lepszą szynkę idzie znaleźć w pizzy mrożonej ze średniej półki, kiełbasa najtańsza.

Súsanna Franksdóttir Lognberg

Monday, 23 March 2020
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 18 March 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 16 March 2020
Food
Delivery
Dobre ciasto. Odpowiednią liczba dodatków. Nierowno przyprawiona pizza.

Magdalena Kałużna

Thursday, 12 March 2020
Food
Delivery

Klaudia

Sunday, 08 March 2020
Food
Delivery
Zdecydowanie POLECAM! Bardzo dobre, treściwe ciasto świeże składniki, miła obsługa i szybka dostawa;)

Anonymous

Saturday, 07 March 2020
Food
Delivery
Pizza bardzo dobra, dużo składników , przyjechała cieplutka

Delivery times

Monday
closed
Tuesday
closed
Wednesday
closed
Thursday
closed
Friday
closed
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Pizza Misiek
pl. Jana Kilińskiego 1
71-414 Szczecin