Pizza House

(35 reviews)
Popular Dishes
Pizza
Kebab
Napoje bezalkoholowe

Popular Dishes

Pizza Ultimate shot [średnia 42 cm]

Sos, ser, szynka, kabanos, bekon, salami, cebula, + ser
45,00 zł
Adds the product to the basket

Pizza Piachem w oczy [średnia 42 cm]

Sos, ser, szynka, pieczarki
36,00 zł
Adds the product to the basket

Pizza Scyzoryk mcgyvera [średnia 42 cm]

Sos, ser, salami, cebula, oliwki
36,00 zł
Adds the product to the basket

Pizza

Kebab

Napoje bezalkoholowe

Pepsi 0,85 l

8,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

5
out of 35 reviews

Anonymous

Monday, 23 November 2020
Food
Delivery

Paweł Kowalczyk

Monday, 09 November 2020
Food
Delivery
Polecam

Łukasz Anielak

Tuesday, 20 October 2020
Food
Delivery

Radosław Cegiełka

Friday, 02 October 2020
Food
Delivery
Zamawiałem pierwszy raz jestem zaskoczony szybką dostawą.Nie jadłem tak dobrej pizzy bardzo dawno !Bardzo miły i życzliwy dostawca .10|10Pozdrawiam

Anonymous

Friday, 31 July 2020
Food
Delivery

Anonymous

Sunday, 31 May 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 19 May 2020
Food
Delivery

Michał

Saturday, 25 April 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 20 April 2020
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 28 February 2020
Food
Delivery
Półtorej godziny czekania na małą pizze XD

Delivery times

Monday
12:00 - 17:00
Tuesday
12:00 - 17:00
Wednesday
12:00 - 17:00
Thursday
12:00 - 17:00
Friday
13:00 - 22:30
Saturday
13:00 - 22:30
Sunday
13:00 - 21:30

Payment methods

Colophon

Pizza House Mrozy
Mickiewicza 4
05-320 Mrozy