PieRogi 2 GO-avatar

PieRogi 2 GO

(107 reviews)

Popular Dishes

Pierogi

Zupy

Barszcz Czerwony

8,99 zł
Adds the product to the basket

Bulion z imbirem i limonką

8,99 zł
Adds the product to the basket

Sosy

sos chipotle domowej roboty 100 ml

12,50 zł
Adds the product to the basket

Napoje bezalkoholowe

Woda niegazowana

3,50 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

On Lemon - pomarancza

10,50 zł
Adds the product to the basket

On Lemon - gruszka

10,50 zł
Adds the product to the basket

On Lemon - yerbata

10,50 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 107 reviews

Anonymous

Wednesday, 21 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 05 October 2020
Food
Delivery
mieliśmy w pracy ochotę na pierogi, pojawiła się opcja z dostawą od PieRogi2 GO-wybraliśmy ich.Piergoi w smaku były okej natomiast nie nazwał bym tego 'pierogami' lecz pierożkami. 10 szt zminiaturyzowanych pierozków. Cena 15 zł - nie adekwatnie do porcji

Anonymous

Thursday, 06 August 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 04 August 2020
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 19 June 2020
Food
Delivery
Jak zwykle pierożki były przepyszne.

Anonymous

Sunday, 14 June 2020
Food
Delivery
W pierogach z serem i malinami nie czuć prawie malin.

Anonymous

Wednesday, 10 June 2020
Food
Delivery

Michał

Tuesday, 26 May 2020
Food
Delivery

Michał

Wednesday, 20 May 2020
Food
Delivery

Katarzyna

Saturday, 25 April 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
12:00 - 20:00
Tuesday
11:00 - 20:00
Wednesday
11:00 - 20:00
Thursday
11:00 - 20:00
Friday
11:00 - 20:00
Saturday
11:00 - 20:00
Sunday
11:00 - 20:00

Payment methods

Colophon

PieRogi 2 GO
Starowiślna 22
31-032 Kraków