Obiadek-avatar

Obiadek

(72 reviews)

Popular Dishes

Dania główne

Dania w sosie

Zupy

Jarzynki

Marchewka z gotowana

6,00 zł
Adds the product to the basket

Bukiet warzyw na parze

6,00 zł
Adds the product to the basket

Dodatki

Ziemniaki

5,00 zł
Adds the product to the basket

Ryż

5,00 zł
Adds the product to the basket

Kasza gryczana

5,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 72 reviews

Ryszkowska

Tuesday, 27 October 2020
Food
Delivery
Bardzo smaczne, jak zawsze

Ryszkowska

Monday, 19 October 2020
Food
Delivery
Szczawiowa super,

Anonymous

Wednesday, 14 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 13 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Saturday, 10 October 2020
Food
Delivery

Ryszkowska

Friday, 09 October 2020
Food
Delivery
Szybko i smacznie

Beata

Thursday, 08 October 2020
Food
Delivery
Pyszne domowe jedzenie.

Anonymous

Monday, 28 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Thursday, 24 September 2020
Food
Delivery

Artur

Tuesday, 22 September 2020
Food
Delivery
Jedzenie mega, dla grubasów (tak jak dla mnie) by się przydało więcej ziemniaków bo zamawiałem schabowego w zestawie + zupa. Najedzony i to bardzo. Naleśniki z serem też super. Polecam

Delivery times

Monday
10:00 - 16:00
Tuesday
10:00 - 16:00
Wednesday
10:00 - 16:00
Thursday
closed
Friday
10:00 - 16:00
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Obiadek Warszawa
Saska 46, lok. U2
03-914 Warszawa