Misz Masz-avatar

Misz Masz

(27 reviews)

Popular Dishes

Naleśnik słodki z serkiem waniliowym i truskawkami [cały naleśnik]

13,00 zł
Adds the product to the basket

Danie dnia

Gzik i pyry

15,00 zł
Adds the product to the basket

Naleśniki słodkie

Naleśniki obiadowe

Dania obiadowe

Gzik i pyry

22,00 zł
Adds the product to the basket

Pierogi obiadowe

About restaurant

Overall score

4.5
out of 27 reviews

Anonymous

Tuesday, 20 October 2020
Food
Delivery

Grzempa

Monday, 19 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Sunday, 27 September 2020
Food
Delivery

Michał Skrzypczak

Friday, 25 September 2020
Food
Delivery
Niestety nie otrzymałem sosu który był dołączony do zamówienia. Naleśniki bez większego łał. Bez sosu suche. Przydało by się coś w środku jeszcze

Anonymous

Sunday, 20 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 04 September 2020
Food
Delivery

Daria Szymańska

Wednesday, 02 September 2020
Food
Delivery
Polecam naleśniki

Anonymous

Friday, 28 August 2020
Food
Delivery
Nalesniki tragedia

Daniel Ciesielski

Thursday, 20 August 2020
Food
Delivery
Pysznie! Czas minimalnie wyższy, aniżeli założony przez Restaurację, ale to szczegół, smak i kulturalna obsługa to wynagrodziła.

Anonymous

Tuesday, 18 August 2020
Food
Delivery
Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedzenie świeże,estetycznie podane ,bardzo dobre. Porcje wystarczające.Gzik i pyra palce lizać. Na pewno często będziemy korzystali . Pozdrawiam kucharza.

Delivery times

Monday
12:00 - 21:00
Tuesday
12:00 - 21:00
Wednesday
12:00 - 21:00
Thursday
12:00 - 21:00
Friday
12:00 - 23:00
Saturday
12:00 - 23:00
Sunday
12:00 - 20:00

Payment methods

Colophon

Misz Masz Modrza
Rolna 14
62-060 Modrze