Jadłospis Łódzka Kuchnia

(14 reviews)
Popular Dishes
Zupy
Drugie dania

Popular Dishes

Zupa ogórkowa

8,50 zł
Adds the product to the basket

Zupy

Zupa pomidorowa z makaronem

8,50 zł
Adds the product to the basket

Zupa ogórkowa

8,50 zł
Adds the product to the basket

Zalewajka z białą kiełbasą

8,50 zł
Adds the product to the basket

Krupnik staropolski

8,50 zł
Adds the product to the basket

Drugie dania

About restaurant

Overall score

4.5
out of 14 reviews

Anonymous

Friday, 30 October 2020
Food
Delivery
Przywiezione idealnie na zamówioną godzinę. Gorące i przepyszne. Dawno nie jadłem tak dobrego obiadu domowego z dowozem. Rewelacja. Polecam i życzę powodzenia w tym trudnym czasie. Ja na pewno będę wspierał.

Aleksandra

Monday, 19 October 2020
Food
Delivery

Łańcucki Janusz

Friday, 17 July 2020
Food
Delivery
Najgorsza ryba z ostatnio zamawianych

Anonymous

Saturday, 09 May 2020
Food
Delivery

Agnieszka

Tuesday, 04 February 2020
Food
Delivery

Katarzyna

Tuesday, 14 January 2020
Food
Delivery
Bardzo smaczne jedzinko. Dotarło o 30 minut wczesniej. Wszystko gorące i pyszne, jaj domowe. Aby tak było zawsze. Polecam wszystkim.

Agnieszka

Wednesday, 08 January 2020
Food
Delivery

jarek

Friday, 25 October 2019
Food
Delivery

Kacza

Wednesday, 23 October 2019
Food
Delivery

Maurycy

Wednesday, 16 October 2019
Food
Delivery

Delivery times

Monday
09:00 - 17:00
Tuesday
09:00 - 17:00
Wednesday
09:00 - 17:00
Thursday
09:00 - 17:00
Friday
09:00 - 17:00
Saturday
Closed for delivery
Sunday
Closed for delivery

Payment methods

Colophon

Jadłospis Łódzka Kuchnia
Maratońska 39/26
94-102 Łódź