Fabryka Smaków-avatar

Fabryka Smaków

(60 reviews)

Popular Dishes

Knysza lub Pita

Gyros

Tortilla

Hamburger

Zapiekanka

Zapiekanka z salami

12,50 zł
Adds the product to the basket

Sałatki

Sałatka z szynką

szynka z warzywami i sosem
13,50 zł
Adds the product to the basket

Dodatki

Frytki

8,50 zł
Adds the product to the basket

Napoje

Fuzetea brzoskwiniowa

6,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Fuzetea cytrynowa

6,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Fuzetea zielona

6,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Sok Cappy pomarańczowy

5,00 zł
Adds the product to the basket

Sok Cappy multiwitamina

5,00 zł
Adds the product to the basket

Sok Cappy jabłkowy

5,00 zł
Adds the product to the basket

Burn

8,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 60 reviews

Anonymous

Tuesday, 13 October 2020
Food
Delivery

Paweł

Sunday, 04 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 22 September 2020
Food
Delivery
Frytki i knysza z kotletem. Pychota. To nie pierwszy raz kiedy zamawiam

Anonymous

Monday, 21 September 2020
Food
Delivery

Magda

Sunday, 20 September 2020
Food
Delivery
Przypalone bułki w Knyszy, jedzenie zimne. W dostawie brakowało jednej porcji frytek.

Anonymous

Wednesday, 02 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 31 August 2020
Food
Delivery

Anonymous

Sunday, 23 August 2020
Food
Delivery

Anonymous

Saturday, 22 August 2020
Food
Delivery

Anna Grycyk

Sunday, 16 August 2020
Food
Delivery
Wszystko jak zawsze sprawnie a Sałatki świetneDostawa na czas Serdecznie polecam

Delivery times

Monday
11:00 - 21:30
Tuesday
11:00 - 21:30
Wednesday
11:00 - 21:30
Thursday
11:00 - 21:30
Friday
11:00 - 21:30
Saturday
11:00 - 21:30
Sunday
11:00 - 21:30

Payment methods

Colophon

Fabryka Smaków Piłsudskiego
Józefa Chełmońskiego 24
51-630 Wrocław