El Toro Pizza&Pasta-avatar

El Toro Pizza&Pasta

(344 reviews)

Popular Dishes

Pizza

Pizza bez sosu pomidorowego

Calzone

Calzone z szynką

z szynką i brokułami
24,00 zł
Adds the product to the basket

Calzone ze szpinakiem

ze szpinakiem, wołowiną i cebulą
22,00 zł
Adds the product to the basket

Calzone z kurczakiem gyros

z kurczakiem gyros i pieczarkami
24,00 zł
Adds the product to the basket

Calzone Wegetariańskie

z pieczarkami, papryką, cebulą i pomidorem
24,00 zł
Adds the product to the basket

Napoje bezalkoholowe

Coca Cola 0,5l

5,00 zł
Contains caffeine (9.60 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Coca Cola 0,85l

6,00 zł
Contains caffeine (9.60 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

5
out of 344 reviews

Anonymous

Sunday, 18 October 2020
Food
Delivery
Pysznie i szybko :)

Jarek

Friday, 16 October 2020
Food
Delivery
Jak zwykle doskonała pizza i konkurencyjny czas dostawy.

Michał

Thursday, 15 October 2020
Food
Delivery

Mikołaj

Tuesday, 13 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Thursday, 08 October 2020
Food
Delivery

Robert Deli

Tuesday, 06 October 2020
Food
Delivery

Reina

Friday, 02 October 2020
Food
Delivery

Maciej

Wednesday, 30 September 2020
Food
Delivery
Wzięliśmy Jamaicę, jalapeno + ananas. Niesamowicie pyszne, bardzo polecamy!

Joanna

Monday, 28 September 2020
Food
Delivery
Gorąca i pyszna jak zwykle,polecam

Paweł

Saturday, 26 September 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
closed
Tuesday
11:30 - 21:30
Wednesday
closed
Thursday
11:30 - 21:30
Friday
11:00 - 21:30
Saturday
11:00 - 21:30
Sunday
11:00 - 21:30

Payment methods

Colophon

El Toro Pizza&Pasta Forteczna
Forteczna 51B
30-437 Kraków