Chłopskie Jadło

(140 reviews)
Popular Dishes
Zupy
Na mniejszy apetyt
Chłopskie Specjały
Chłopska Pierogarnia - Pierogi XL z pieca
Chłopska pierogarnia - Pierogi z wody
Napoje bezalkoholowe

Popular Dishes

Zupy

Na mniejszy apetyt

Chłopskie Specjały

Chłopska Pierogarnia - Pierogi XL z pieca

Chłopska pierogarnia - Pierogi z wody

Napoje bezalkoholowe

Pepsi 0,5 l

4,99 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

Mirinda 0,5 l

4,99 zł
Adds the product to the basket

7UP 0,5 l

4,99 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4.5
out of 140 reviews

Dawid Konczal

Sunday, 25 October 2020
Food
Delivery

Rudzińska Karolina

Thursday, 22 October 2020
Food
Delivery
Profesjonalna obsługa. Miły personel i pyszne jedzonko

Anonymous

Tuesday, 20 October 2020
Food
Delivery
Szybka dostawa, jedzenie pyszne ❤️

Anonymous

Sunday, 11 October 2020
Food
Delivery
Gołąbki i pierogi ruskie przepyszne.... Jednak jeden duży minus porcje zbyt małe... Nie najadłam się :( za tą cenę spodziewałam się o wiele większych porcji. Dostawa bardzo szybka.

Honorata

Wednesday, 07 October 2020
Food
Delivery
Dostawa szybciej niż zapowiadane, pierogi xl i wątróbka - pyszne!

Przemek

Monday, 21 September 2020
Food
Delivery
przepyszne jedzenie

Justyna

Thursday, 17 September 2020
Food
Delivery

Magdalena

Monday, 14 September 2020
Food
Delivery
Pierogi boskie...żurek średni..rosołek nie mój smak.. zwłaszcza makaron i nadmiar marchewki i lubczyku

Lena Muszyńska

Wednesday, 09 September 2020
Food
Delivery

Mateusz

Sunday, 06 September 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
closed
Tuesday
closed
Wednesday
closed
Thursday
closed
Friday
closed
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Chłopskie Jadło Luboń
Dębiecka 1
62-030 Luboń