Bistro Fulibeli-avatar

Bistro Fulibeli

(26 reviews)

Napoje bezalkoholowe

Pepsi 0,5l

4,90 zł
Adds the product to the basket

Pepsi Max 0,5l

4,90 zł
Adds the product to the basket

Mirinda 0,5l

4,90 zł
Adds the product to the basket

7up 0,5l

4,90 zł
Adds the product to the basket

Woda gazowana 0,5l

3,90 zł
Adds the product to the basket

Woda niegazowana 0,5l

3,90 zł
Adds the product to the basket

Sok pomarańczowy 0,3l

4,90 zł
Adds the product to the basket

Sok jabłkowy 0,3l

4,90 zł
Adds the product to the basket

Sok z czarnej porzeczki 0,3l

4,90 zł
Adds the product to the basket

Lipton Ice Tea cytrynowa 0,5l

5,90 zł
Adds the product to the basket

Lipton Ice Tea brzoskwiniowa 0,5l

5,90 zł
Adds the product to the basket

Lipton Ice Tea zielona herbata 0,5l

5,90 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

5
out of 26 reviews

Mariusz Uher

Friday, 28 August 2020
Food
Delivery
Rewelacyjna obsluga i fantastyczne jedzenie. Ekstra!

Damian Lesiuk

Friday, 07 August 2020
Food
Delivery

Grzegorz

Thursday, 06 August 2020
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 04 August 2020
Food
Delivery
Pad thai super, tak samo jak curry. Trzymajcie poziom! Ekstra

Grzegorz

Friday, 31 July 2020
Food
Delivery

Radek

Friday, 17 July 2020
Food
Delivery

Paweł Mazur

Friday, 10 July 2020
Food
Delivery

Marta Wójtowicz

Thursday, 09 July 2020
Food
Delivery

Grzegorz

Monday, 06 July 2020
Food
Delivery

Grzegorz

Thursday, 02 July 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
closed
Tuesday
closed
Wednesday
10:00 - 16:30
Thursday
10:00 - 16:30
Friday
10:00 - 16:30
Saturday
closed
Sunday
closed

Payment methods

Colophon

Bistro Fulibeli
Zakopiańska 2C
30-418 Kraków