Berlin Kebap

(33 reviews)
Popular Dishes
Kebap
Tortilla
Pita
Zestaw
Lahmacun
Sałatka
Kapsalon
Wege
Mięso
Frytki

Popular Dishes

Kebap

Tortilla

Pita

Zestaw

Lahmacun

Sałatka

Sałatka Turecka

15,00 zł
Adds the product to the basket

Sałatka Cezar

17,00 zł
Adds the product to the basket

Sałatka z kurczakiem

17,00 zł
Adds the product to the basket

Kapsalon

Wege

Mięso

Frytki

Frytki

8,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4
out of 33 reviews

Maria Wicher

Sunday, 22 November 2020
Food
Delivery

Anonymous

Saturday, 21 November 2020
Food
Delivery
pyszne na czas i bardzo mily wlasciciel

Beata Przygoda

Thursday, 22 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 19 October 2020
Food
Delivery
Dostawa bardzo szybka miły dostawca.Jedzenie jest naprawdę okej, szału nie ma ale czuć że mięso to nie zmielony pies z budą, jest dobrej jakości, dojechało ciepłe i w miarę smaczne.

Anonymous

Friday, 16 October 2020
Food
Delivery
Kebab letni, bułka miękka, rozmymłana. Pita to samo.

Anonymous

Saturday, 03 October 2020
Food
Delivery

Magda

Thursday, 01 October 2020
Food
Delivery
Topografia miasta u kierowców to porażka

Anonymous

Sunday, 27 September 2020
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 18 September 2020
Food
Delivery

Andrzej

Thursday, 17 September 2020
Food
Delivery
Przestygnięte jedzenie.dostawa przeholowana 30 min.pozatym OK

Delivery times

Monday
11:00 - 23:00
Tuesday
11:00 - 23:00
Wednesday
11:00 - 23:00
Thursday
11:00 - 23:00
Friday
11:00 - 00:00
Saturday
11:00 - 00:00
Sunday
12:00 - 23:00

Payment methods

Colophon

Berlin Kebap Środa Wielkopolska
Kolejowa 10
63-800 Gostyń