Berlin Kebab

Popular Dishes
Kebab
Kebab na talerzu
Kubełki
Dodatki
Napoje bezalkoholowe

Popular Dishes

7,50 zł
Adds the product to the basket

Kebab

Kebab na talerzu

Kubełki

Dodatki

7,50 zł
Adds the product to the basket

Napoje bezalkoholowe

5,00 zł
Adds the product to the basket
6,00 zł
Adds the product to the basket
6,00 zł
Adds the product to the basket
6,00 zł
Adds the product to the basket
5,00 zł
Adds the product to the basket
5,00 zł
Contains caffeine (10.00 mg/100 ml)
Adds the product to the basket
5,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

4,6
out of 132 reviews

Anonymous

Thursday, 09 September 2021
Food
Delivery
Kebab z frytkami na talerzu super! Duża porcja! Wszystko świeże polecam

Anonymous

Wednesday, 08 September 2021
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 07 September 2021
Food
Delivery
Dostawa bardzo szybka, ale kebab z frytkami w tortilli okazal sie byl.ziemniakami w tortilii, znalazlam jakies znikome kawalki miesa. Nie polecam

Anonymous

Friday, 03 September 2021
Food
Delivery

Anonymous

Tuesday, 17 August 2021
Food
Delivery

Anonymous

Friday, 13 August 2021
Food
Delivery
Doszło do pomyłki, ale po wykonanym telefonie otrzymałem brakujące części zamówienia. Polecam i pozdrawiam

Anonymous

Monday, 09 August 2021
Food
Delivery

Patryk

Sunday, 08 August 2021
Food
Delivery
Wyśmienity kebab. Mila obsługa. Szybka dostawa. Polecam!

Małgorzata Włodzimierz Czarnota

Saturday, 07 August 2021
Food
Delivery
Kebaby dotarły do nas zimne. Mało mięsa w porównaniu do poprzedniego zamówienia. Bułka czerstwa odświeżana a surówka może świeża ale smakowała jak skisła.

Anonymous

Friday, 06 August 2021
Food
Delivery
Naprawdę smaczne, a dostawa szybka

Delivery times

Monday
11:00 - 20:00
Tuesday
11:00 - 20:00
Wednesday
11:00 - 20:00
Thursday
11:00 - 20:00
Friday
11:00 - 20:00
Saturday
12:00 - 20:00
Sunday
12:00 - 20:00

Payment methods

Colophon

Berlin Kebab
Mickiewicza 5
82-500 Kwidzyn