Bekef

(50 reviews)
Popular Dishes
Dania mięsne
Hummus z mięsem
Lunch
Pita wegetariańska/wegańska
Pita mięsna
Dania wegetariańskie/wegańskie
Dodatki

Popular Dishes

Dania mięsne

Hummus z mięsem

Lunch

Pita wegetariańska/wegańska

Pita mięsna

Dania wegetariańskie/wegańskie

Dodatki

Pita

3,00 zł
Adds the product to the basket

Falafel

3,00 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

5
out of 50 reviews

Anonymous

Monday, 04 January 2021
Food
Delivery
Best falafel and hummus ever!

Anonymous

Monday, 21 December 2020
Food
Delivery
Super :)

Anonymous

Sunday, 20 December 2020
Food
Delivery

Anonymous

Thursday, 17 December 2020
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 16 December 2020
Food
Delivery

Anonymous

Monday, 30 November 2020
Food
Delivery

Magda Gruna

Thursday, 26 November 2020
Food
Delivery
Cudowne jedzenie prosto z Telaviv! Bajkowa różnowrodnośc smaków a do tego koszerne zatem pewność że zachowane najwyższe normy jakości produktów i higieny przygotowania. Bardzo, bardzo dobre. Polecam wszystkim miłośnikom śródziemnomorskiej kuchni.

Sebastian Z

Thursday, 19 November 2020
Food
Delivery
Fantastyczny, autentyczny hummus z falafelem. Będę wracał wielokrotnie!

Anonymous

Tuesday, 17 November 2020
Food
Delivery

Alicja

Tuesday, 10 November 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
12:00 - 19:00
Tuesday
12:00 - 19:00
Wednesday
12:00 - 19:00
Thursday
12:00 - 19:00
Friday
Closed for delivery
Saturday
Closed for delivery
Sunday
12:00 - 19:00

Payment methods

Colophon

Bekef
Al. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa