Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Pizzerie Da Grasso Kraków

Average 4.3 stars out of 12465 reviews

Zamów z restauracji Da Grasso w Kraków

(744) (744)

Da Grasso Czarnowiejska Kraków

Włoska, Pizza, Sałatki
Od 11:00
0,00 zł - 5,00 zł
(3404) (3.4k)

Da Grasso Express Ruczaj

Włoska, Pizza, Sałatki
Od 11:00
3,50 zł
(2256) (2.3k)

Da Grasso Krowodrza

Włoska, Pizza, Sałatki
Od 11:00
3,50 zł
(2008) (2k)

Da Grasso Nowa Huta

Włoska, Pizza, Sałatki
Od 11:00
3,50 zł
(4053) (4.1k)

Da Grasso Stare Miasto

Włoska, Pizza, Sałatki
Od 11:00
4,50 zł - 8,00 zł

Pizzeria Da Grasso jest nie tylko największą, ale też najlepszą siecią pizzerii w Polsce. Lokale Da Grasso w Krakowie od początku zachwycały doskonałym smakiem serwowanych dań i znakomitą jakością obsługi, ale nie tylko. To, co wyróżniało sieć Da Grasso spośród innych tego typu restauracji, to świetne zestawienie dwóch kontrastujących kolorów zielonego i czerwonego, które stało się znakiem rozpoznawczym tej marki, a także możliwość zamówienia pizzy online. Kolory i kształty, wypełniające wnętrze lokali w Krakowie, które z założenia miały przyciągać młodych, energicznych ludzi, skusiły do wizyty w restauracjach mnóstwo klientów w każdym wieku, spragnionych nowych doznań kulinarnych. Bo pizza Kraków serwowana w sieci Da Grasso w Krakowie to niewątpliwie niezwykła podróż kulinarna do krainy śródziemnomorskich smaków i aromatów.

Da Grasso Kraków to smaczna kuchnia włoska także w dowozie

Menu Pizzerii Da Grasso w Krakowie różni się nieznacznie w zależności od lokalu, z którego potrawy zamawiamy, zawsze jednak zachwyca bogactwem i różnorodnością serwowanych dań włoskich. Najchętniej oczywiście wybierana jest pizza. To tradycyjne włoskie danie jest niezastąpione:

  • na imprezach towarzyskich
  • podczas lunchu w pracy,
  • czy jako szybki rodzinny obiad.

Pizza smakuje praktycznie każdemu, więc możemy ją śmiało zamawiać online poprzez serwis Pyszne.pl także dla większej ilości osób. Pizza w Da Grasso to niezwykłe połączenie intensywnego smaku np. wędzonego kurczaka i cebuli z łagodnymi pomidorami i kukurydzą, stanowi subtelną ucztę dla podniebienia. Obojętnie którą potrawę wybierzemy także w ofercie jedzenie online, korzystając z usług pizzerii Da Grasso w Krakowie na pewno nie będziemy zawiedzeni.

Marka Da Grasso to gwarancja dobrego smaku, jako sieć pizzerii jest dostępna na Pyszne.pl i dokłada wszelkich starań, aby w każdym lokalu, w Krakowie wszystkie dania były najwyższej jakości. Wszystkie składniki i inne dodatki stosowane do przygotowania potraw przechodzą dokładną kontrolę zanim trafią na talerze. Pizzerie online Da Grasso w Krakowie to właśnie wysoka jakość składników nadająca daniom jedyny i niepowtarzalny smak, który sprawia, że tak chętnie są restauracje są odwiedzane oraz zamawiane jest z nich jedzenie z dowozem. Dodatkowo do każdej pizzy dodawane są gratis 2 sosy, czosnkowy i pomidorowy.