Znamy już zwycięzcę Best Restaurant Awards 2018

Zwycięzcą jest… chwila, chwila, nie tak szybko! Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować każdemu z Was, dzięki którym, tegoroczne Best Restaurant Awards jest tak wielkim sukcesem! Wybraliście laureatów spośród aż 615 restauracji! Podekscytowani obserwowaliśmy zmagania najbardziej lubianych restauracji w 2018 roku.
Zatem, bez dalszej zwłoki, z dumą przedstawiamy Wam zwycięzcę Best Restaurant Awards 2018: Pizza Winchester! Gratulujemy!

Pizza Winchester – zwycięzcy Best Restaurant Awards 2018

Poznajmy zwycięzcę trochę lepiej! Przygotowaliśmy kilka pytań, które uchylą rąbka tajemnicy stojącej za wygraną Pizzy Winchester!

Wasi wierni Klienci przyznali Wam nagrodę Best Restaurant Award 2018. Jaki jest sekret Waszego sukcesu?

Każdy z właścicieli wniósł swoje doświadczenie do prowadzenia biznesu, a nasze relacje z personelem są bardzo partnerskie. Pracownicy starają się, mają swoje pomysły i wiele wnoszą do restauracji. Zdecydowanie jesteśmy zgranym zespołem i ważne są dla nas relacje między współpracownikami.

Czy możecie opowiedzieć o początkach Pizzy Winchester?

Zaczynaliśmy w 30 metrowym pomieszczeniu w domku jednorodzinnym więc nasza historia przypomina słynne opowieści o powstaniu Apple.
Z czasem nasz biznes się rozwijał, a my przenieśliśmy się do większego lokalu i wciąż myślimy nad kolejnymi krokami.

Jak możecie opisać to miejsce?

Pizza Winchester to restauracja nastawiona głównie na dostawę. Panuje w niej domowa atmosfera i nie brakuję osób z sąsiedztwa zamawiających z odbiorem osobistym. Zawsze mogą liczyć na szczery uśmiech pracowników i na krótką pogawędkę. Na oczekujących na zamówioną pizzę czekają 4 miejsca przy oknie z widokiem na tętniące życiem osiedle.

Jak długo prowadzicie restaurację i jak to jest być właścicielem Pizza Winchester?


Prowadzimy Pizzę Winchester już 6 lat i możemy śmiało powiedzieć, że ciężko pracowaliśmy na swoją markę. Ciężka praca przynosi owoce, czego najlepszym przykładem jest nasza historia.

Jak wygląda Wasz dzień pracy?


Dzień zaczynamy odbiorem towaru, który zamówiliśmy dzień wcześniej. Kuchnia przygotowuje składniki, kierowcy upewniają się, że auta są w gotowości. O godzinie 11 otwieramy, ale mamy już trochę zamówień więc zabieramy się do pracy.

Jeśli mielibyście wybrać z menu restauracji 3 dania – które dania by to były i dlaczego?

Pizza Waszyngton jest naszą firmową i najbardziej popularną pizzą w lokalu. Jedna połowa jest łagodna, a druga ostra.
Pizza Winchester – z 5-cioma dowolnymi składnikami. Każdy może skomponować pizzę według własnego uznania.
Pizza Arizona – pizza, która jest w naszym menu od początku istnienia restauracji. Salami, pieczarki i ser wędzony to połączenie, które ma wielu fanów.


Jak wyobrażacie sobie Pizzę Winchester za 5 lat?

Mamy nadzieję, że za 5 lat będziemy mieć więcej lokali, a Pizza Winchester będzie dostępna w całym mieście.

Dziękujemy za rozmowę!

Mamy nadzieję, że podobnie jak my cieszycie się z wyników Best Restaurant Awards 2018. Sztućce w dłoń! Kolejny rok wyśmienitych dań i szybkich dostaw przed nami!

Poznajcie więcej smacznych dań przygotowywanych przez nagrodzone restauracje tutaj!